Nízké dámské trekovky pro lehké túry a každodenní nošení v kombinaci hydrofobní kůže a polyesterové tkaniny. Nepromokavá membrána Gore-Tex® maximálně odolá vodě a polyesterová tkanina na svršku bot má za úkol zajistit dostatečnou prodyšnost a komfort pro tvé nohy i v parném létě. Kůže na bocích společně s gumovou obsázkou na špici zase ochranu před zbloudilými kameny. Asolo Pipe GV ML v bodech - podešev s maximální přílnavostí - dostatečně prodyšné - ochrana přední části - vyrobeno v Evropě... Celý popis

Koupit za 3 532 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Nízké dámské trekovky pro lehké túry a každodenní nošení v kombinaci hydrofobní kůže a polyesterové tkaniny. Nepromokavá membrána Gore-Tex® maximálně odolá vodě a polyesterová tkanina na svršku bot má za úkol zajistit dostatečnou prodyšnost a komfort pro tvé nohy i v parném létě. Kůže na bocích společně s gumovou obsázkou na špici zase ochranu před zbloudilými kameny.

Asolo Pipe GV ML v bodech

- podešev s maximální přílnavostí

- dostatečně prodyšné

- ochrana přední části

- vyrobeno v Evropě

Hledáte pohodlné boty, které si vezmete na venčení psa, túru po šumavských kopcích a třeba i k sukni na odpolední pochůzky ve městě? Takové jsou Asolo Pipe, boty pro každý den. Složení a vzorek podešve Vibram® Synthesis je zárukou maximální přilnavosti a jistého kroku na mokrých kamenech i blátivé stezce.
Zobrazit více

Parametry

Barva červená
Značka Asolo
S membránou ano
Hmotnost 370 g
Voděodolné ano
Turistické ano