Stezka se zvedá a spolu s ní i hladina endorfinů ve vašem těle. Konečně jste zase venku a můžete jít, kam se vám zachce. Přes kameny, kořeny, výmoly vstříc hezkému dni na horách. Na skále si trochu pomůžete rukama, ale na boty Asolo Space GV se můžete spolehnout. A už zbývá jen pár pohodových metrů na vrchol. Dokonalé! Při sestupu našlapujte opatrně - do měkké anatomické vložky. A než dojdete k autu, klidně si vlezte do potůčku a omyjte z bot prach. Gore-Tex membrána nepustí dovnitř ani kapku.... Celý popis

Koupit za 3 099 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Stezka se zvedá a spolu s ní i hladina endorfinů ve vašem těle. Konečně jste zase venku a můžete jít, kam se vám zachce. Přes kameny, kořeny, výmoly vstříc hezkému dni na horách. Na skále si trochu pomůžete rukama, ale na boty Asolo Space GV se můžete spolehnout. A už zbývá jen pár pohodových metrů na vrchol. Dokonalé!

Při sestupu našlapujte opatrně - do měkké anatomické vložky. A než dojdete k autu, klidně si vlezte do potůčku a omyjte z bot prach. Gore-Tex membrána nepustí dovnitř ani kapku.

Klíčové vlastnosti

- Hmotnost: 340 g (1/2 pár)
- Svršek: vodoodpudivá kůže 1,4 - 1,6 mm
- Membrána: Gore-Tex Extended Comfort
- Podešev: Vibram® A-Sport se samočistícím vzorkem
- Mezipodešev: měkká EVA
- Vložka: anatomická A-Sport
- Gumová ochrana špičky
Zobrazit více

Parametry

Barva červená
Značka Asolo
S membránou ano
Hmotnost 340 g
Výška obuvi nízké
Voděodolné ano
Turistické ano
Materiál kůže
Zobrazit více parametrů