ASPIRIN POR 500MG TBL OBD 80

100 %
(3 hodnocení)

Aspirin 500 mg snižuje horečku a ulevuje od mírné až středně silné bolesti například bolesti hlavy, zubů nebo svalových bolestí při chřipce a nachlazení. Balení obsahuje 80 tablet. Dávkování a způsob užití Dospělí a dospívající (od 16 let věku) užívají 1 tabletu s časovým odstupem minimálně 4 hodiny. U intenzivnější horečky nebo bolesti je doporučená jednotlivá dávka 2 tablety. Tato dávka může být dle potřeby užita opakovaně s odstupem minimálně 4 hodiny. Tabletu zapijte velkým množstvím vody.... Celý popis

Koupit za 311 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Aspirin 500 mg snižuje horečku a ulevuje od mírné až středně silné bolesti například bolesti hlavy, zubů nebo svalových bolestí při chřipce a nachlazení.

Balení obsahuje 80 tablet.

Dávkování a způsob užití
Dospělí a dospívající (od 16 let věku) užívají 1 tabletu s časovým odstupem minimálně 4 hodiny. U intenzivnější horečky nebo bolesti je doporučená jednotlivá dávka 2 tablety. Tato dávka může být dle potřeby užita opakovaně s odstupem minimálně 4 hodiny. Tabletu zapijte velkým množstvím vody.
Pokud se do 3 dnů (u horečky) nebo 3-4 dnů (u bolesti) nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem.

Složení
Léčivou látkou je acidum acetylsalicylicum. Jedna obalená tableta obsahuje acidum acetylsalicylicum 500 mg.
Pomocnými látkami jsou: koloidní bezvodý oxid křemičitý, uhličitan sodný.

Kontraindikace
Přípravek není určen pro děti do 12 let.
Pozorně čtěte příbalovou informaci.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Bayer
Příznaky bolest
Forma přípravku tablety
Značka Aspirin
Věk pro dospělé