96 % (2 850 hodnocení) ASTA 16206590 Záchytná vana na olej, pro montážní jámy, objem 65 litrů Doprava: zdarma Skladem 6 279 Kč Koupit za 6 279 Kč
Další Olejové vany QUATROS QS60224A Záchytná vana na vypouštění oleje a kapalin 16 l, plastová s výlevkou 0 % (0 hodnocení) 285 Kč v 1 obchodě
Další Olejové vany Tagred TA4153, Velká ruční odsávačka a plnička oleje 1,5L 0 % (0 hodnocení) 679 Kč v 1 obchodě
Další Olejové vany Inovovaná olejová vana pro motory Citroen 1.4HDi, 1.5HDi a 1.6HDi (Peugeot, Ford, 0301N1, 9813973280) 87 % (4 hodnocení) 820 Kč v 1 obchodě
Další Olejové vany QUATROS QS18003 Plnička a odsávačka oleje, ruční, průhledná, 0,5 l 0 % (0 hodnocení) 450 Kč v 1 obchodě
Další Olejové vany Matabro MB-02-01634, Plastová nádoba na olej a ostatní kapaliny 15l 0 % (0 hodnocení) 279 Kč v 1 obchodě
Další Olejové vany Tagred TA4152, Ruční odsávačka a plnička oleje 400ml 0 % (0 hodnocení) 219 Kč v 1 obchodě
Další Olejové vany Alca Uzavíratelná nádoba na vypouštění motorového oleje o objemu 8 litrů - Germany 0 % (0 hodnocení) 187 Kč v 1 obchodě
Další Olejové vany TBA Plastové obaly s.r.o. TBA Plastové obaly s.r.o. Nový IBC kontejner 1000 L UN, plastová paleta 0 % (0 hodnocení) 8 252 Kč v 1 obchodě
Další Olejové vany VW MĚRKA OLEJE A3/GOLF4/OCTAVIA1.6-1.8B 34-0042 MAXGEAR 0 % (0 hodnocení) 242 Kč v 1 obchodě