Lyže: Atomic Backland 85 jsou velmi dobře vyvážené skialpinistické lyže, které Vás nezklamou v žádném sněhu. Díky materiálům jako je Carbon a ultra lehké dřevěné jádro jsou lyže lehké a přitom stabilní. Atomic Backland 85 jsou vybaveny HRZN Technologií, která zaručuje hladký průjezd hlubokým sněhem. Vázání: ATK CREST představuje zlom v oblasti touringových vázání: není to jen otázka EXTRÉMNĚ NÍZKÉ HMOTNOSTI (280 g), mnoho dalších faktorů pokrývá všechny potřeby každého skialpového nadšence. Úžasná... Celý popis

Koupit za 9 540 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Lyže:

Atomic Backland 85 jsou velmi dobře vyvážené skialpinistické lyže, které Vás nezklamou v žádném sněhu. Díky materiálům jako je Carbon a ultra lehké dřevěné jádro jsou lyže lehké a přitom stabilní. Atomic Backland 85 jsou vybaveny HRZN Technologií, která zaručuje hladký průjezd hlubokým sněhem.

Vázání:

ATK CREST představuje zlom v oblasti touringových vázání: není to jen otázka EXTRÉMNĚ NÍZKÉ HMOTNOSTI (280 g), mnoho dalších faktorů pokrývá všechny potřeby každého skialpového nadšence.
Úžasná STRUKTURÁLNÍ PEVNOST a neuvěřitelná výkonnost.
EASY ENTRY systém umožňuje jednodušší a rychlejší nastupovní do vázání a to i při používání starších, opotřebovaných lyžáků.

Pásy:

Atomic Skin 85 jsou vysoce kvalitní pásy, které jsou plně kompatibilní s lyžemi Atomic Backland 85, takže není nutné žádné další ořezávání. Jsou vyrobeny ze 70% mohérové směsi, která jim dodávává velkou odolnost a trvanlivost.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Atomic
Určení unisex
Schopnosti lyžaře závodní
Typ all mountain
Sezona 21/22
Délka oblouku dlouhé
Skialpinistické lyže ano
Technologie Fiberglass, Carbon Backbone, Ultra Light Woodcore, HRZN Tech Tip, Dura
Konstrukce Drevo;Karbon
Materiál jádra dřevěné
Zobrazit více parametrů