AURIOL 337236

83 %
(23 hodnocení)

Naše dřevěné hodiny s motivem vlaku jsou vyráběny ručně v naší dílně z kvalitní topolové dřeviny o tloušťce 4 mm a 6 mm. Díky laserové technologii dosahujeme dokonalého detailu při každém řezu. Po vyřezání jsou hodiny pečlivě vybarveny stálobarevnými syntetickými barvami a lazurovými oleji, aby zvýraznily přirozenou krásu dřeva a vytvořily jedinečný vzhled. Dále jsou zakonzervovány lakem, který chrání dřevo a zajišťuje jeho dlouhodobou životnost. Kromě krásného designu jsou naše hodiny osazeny... Celý popis

Koupit za 1 590 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Naše dřevěné hodiny s motivem vlaku jsou vyráběny ručně v naší dílně z kvalitní topolové dřeviny o tloušťce 4 mm a 6 mm. Díky laserové technologii dosahujeme dokonalého detailu při každém řezu.

Po vyřezání jsou hodiny pečlivě vybarveny stálobarevnými syntetickými barvami a lazurovými oleji, aby zvýraznily přirozenou krásu dřeva a vytvořily jedinečný vzhled. Dále jsou zakonzervovány lakem, který chrání dřevo a zajišťuje jeho dlouhodobou životnost.

Kromě krásného designu jsou naše hodiny osazeny kvalitním hodinovým strojkem od výrobce Quartz, což zaručuje jejich spolehlivost. Tyto strojky jsou extrémně tiché.

Naše dřevěné hodiny jsou dokonalým spojením krásného designu, kvalitního řemesla a praktické funkčnosti. Ideální doplněk do každého dětského pokoje.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce AURIOL
Materiál dřevo
Barva bílé
Umístění hodin nástěnné

Podobné produkty