Dlouhý kabát klasického australského stylu z canvasu.  Je vybaven dvěma spodními multifunkčními kapsami, ruce si do nich můžete zasunout z vrchu i z boku. Límec je z vysoce kvalitní kůže, která nebarví. Pelerínu lze odepnout za pomocí druků. Uvnitř kabátu je kapsa vhodná na doklady a šňůrka na stažení v pase. Spodní část rukávů lze stáhnout za pomocí krátkého pásku s drukem. V zimním období lze do kabátu připnout za pomocí knoflíků zimní vložku z ovčí vlny Merino Wool Liner 4L01. Speciální finální... Celý popis

Koupit za 5 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Dlouhý kabát klasického australského stylu z canvasu. 
Je vybaven dvěma spodními multifunkčními kapsami, ruce si do nich můžete zasunout z vrchu i z boku. Límec je z vysoce kvalitní kůže, která nebarví. Pelerínu lze odepnout za pomocí druků. Uvnitř kabátu je kapsa vhodná na doklady a šňůrka na stažení v pase. Spodní část rukávů lze stáhnout za pomocí krátkého pásku s drukem.
V zimním období lze do kabátu připnout za pomocí knoflíků zimní vložku z ovčí vlny Merino Wool Liner 4L01.
Speciální finální oprání dodává výrobku autentický vzhled. Kabát Duster je nejen příjemný na omak, ale hlavně pohodlný na nošení. 
MATERIÁL: 

100 % bavlna, 8 oz předepraný pigmentový canvas
límec: 100 % hovězí kůže

Canvas – speciální plátnová vazba. Zvyšuje odolnost, tudíž i životnost tkaniny. 
HLAVNÍ PŘEDNOSTI:

prodyšný materiál
australská kvalita
originální a nezaměnitelný styl
enzymaticky opráno

HISTORIE:
Duster vychází ze 100 let starého designu australského jezdeckého kabátu, které používali Stockmans. Je tedy na spodní vnitřní straně vybaven lýtkovými pásky na druky určených k jízdě na koni a zadním dlouhým rozparkem. 
 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Scippis
Druh kabáty