Longrider je jednoznačně náš nejluxusnější australský kabát, který nabízíme. Extrémně vodě a větru odolný materiál je prodyšný, takže se v něm nezpotíte jako například v PVC pláštěnce. Možnost zkrácení z extra délky na 3/4 délku ocení všichni.  Kabát je vybaven dvěma spodními multifunkčními kapsami, ruce si do nich můžete zasunout z vrchu i z boku. Límec a lokty jsou z vysoce kvalitní kůže, která nebarví. Pelerínu lze odepnout za pomocí druků. Uvnitř kabátu je kapsa na zip vhodná na doklady a šňůrka... Celý popis

Koupit za 7 390 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Longrider je jednoznačně náš nejluxusnější australský kabát, který nabízíme. Extrémně vodě a větru odolný materiál je prodyšný, takže se v něm nezpotíte jako například v PVC pláštěnce. Možnost zkrácení z extra délky na 3/4 délku ocení všichni. 
Kabát je vybaven dvěma spodními multifunkčními kapsami, ruce si do nich můžete zasunout z vrchu i z boku. Límec a lokty jsou z vysoce kvalitní kůže, která nebarví. Pelerínu lze odepnout za pomocí druků. Uvnitř kabátu je kapsa na zip vhodná na doklady a šňůrka na stažení v pase.
V zimním období lze do kabátu připnout za pomocí knoflíků zimní vložku z ovčí vlny Merino Wool Liner 4L01.
Materiál: 

12oz heavyweight Dri-Tec oilskin
100 % bavlněná podšívka s logem SCIPPIS
pravá vysoce kvalitní kůže na límci a loktech

Hlavní přednosti:

extrémní odolnost vodě
extrémní odolnost větru
prodyšnost materiálu
možnost změny délky kabátu
100 % bavlna
udržuje teplo a sucho
maximální komfort

Historie:
Longrider vychází ze 100 let starého designu australského jezdeckého kabátu, které používali Stockmans. Je tedy  na spodní vnitřní straně vybaven lítkovými pásky na druky určených k jízdě na koni a zadním dlouhým rozparkem. Longrider je ikona mezi našimi australskými kabáty.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Scippis
Barva černé
Druh kabáty