Author golf ASL-4 Comfort dámské černá

0 %
(0 hodnocení)

Golfky Lady Sport ASL-4 s ojedinělým designem a vysokou funkčností. Kraťasy jsou vyrobeny z vysoce elastického materiálu Malaga Lycra® , který zaručuje volnost pohybu, odvod potu a podporuje práci svalů. Velmi pohodlný elastický lem. - Malaga Lycra® - velmi elastický materiál - Ergonomický 3D střih optimálně padne postavě a je přizpůsoben pohybu cyklistky. - Velmi pohodlný elastický lem v zakončení nohavic a vysoký lem v pase. - Reflexní doplňky. - Vyrobeno v KALAS Sportswear. Vložka AUTHOR... Celý popis

Popis

Golfky Lady Sport ASL-4 s ojedinělým designem a vysokou funkčností. Kraťasy jsou vyrobeny z vysoce elastického materiálu Malaga Lycra® , který zaručuje volnost pohybu, odvod potu a podporuje práci svalů. Velmi pohodlný elastický lem.

- Malaga Lycra® - velmi elastický materiál
- Ergonomický 3D střih optimálně padne postavě a je přizpůsoben pohybu cyklistky.
- Velmi pohodlný elastický lem v zakončení nohavic a vysoký lem v pase.
- Reflexní doplňky.
- Vyrobeno v KALAS Sportswear.

Vložka AUTHOR ASL od výrobce TMF.

- Vložka AUTHOR ASL je dvouvrstvá, bezešvá, anatomicky tvarovaná a antibakteriální vložka. Svrchní vrstva je vyrobena z elastického materiálu. Spodní vrstva je vyrobena z podpůrné pěny, zvýšená tloušťka společně se středně tuhou pěnou vytvářejí perfektní kombinaci pro tlumení a absorbování energie.
- Tloušťka vložky: dosedací část 6mm /stranové a přední části 4mm.
Zobrazit více

Parametry

Značka Author
S vložkou ano
Určení dámské
Délka kalhot 3/4 kalhoty
Barva černá