⏺ AM-FM anténa pro autorádia - žraločí ploutev ⭐⭐⭐⭐⭐ Módní, univerzální AM, FM rádiová anténa pro automobily - lidově zvaná žraločí ploutev. Umožní vám jednoduchým způsobem dodat vašemu vozu moderní vzhled. Intuitivní instalace pomocí samolepicí pásky MMM, takže nedochází k žádnému zásahu do karoserie vozu. Není zapotřebí žádné další nářadí. Díky své konstrukci (využívá stávající kabeláž) a rozměrům je vhodný pro mnoho značek automobilů. Nabízíme více barevných odstínů. ✅ Klíčové vlastnosti:... Celý popis

Koupit za 179 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

⏺ AM-FM anténa pro autorádia - žraločí ploutev

⭐⭐⭐⭐⭐

Módní, univerzální AM, FM rádiová anténa pro automobily - lidově zvaná žraločí ploutev. Umožní vám jednoduchým způsobem dodat vašemu vozu moderní vzhled. Intuitivní instalace pomocí samolepicí pásky MMM, takže nedochází k žádnému zásahu do karoserie vozu. Není zapotřebí žádné další nářadí. Díky své konstrukci (využívá stávající kabeláž) a rozměrům je vhodný pro mnoho značek automobilů.

Nabízíme více barevných odstínů.

✅ Klíčové vlastnosti:

- Zcela nový, vysoce kvalitní výrobek.

- Široká kompatibilita - vhodné pro většinu automobilů.

- Pracuje v pásmech AM a FM
Moderní, módní, stylový design, překvapte své přátele nebo členy rodiny!

- Intuitivní instalace pomocí lepicí pásky 3M. Zabere doslova pár okamžiků!

- Využívá stávající kabeláž.

- Rozměry: 7 cm / 17 cm / 6 cm.

- Zajímavává cena.

  

☀️ Anténa se žraločí ploutví snižuje odpor vzduchu při jízdě, který může při vysokých rychlostech ovlivnit kvalitu zvuku.

▶️ Aerodynamické tvary antény ve tvaru žraločí ploutve dokonale splynou se siluetou každého vozu a umocní estetický zážitek. Odstraňuje problémy v automatických myčkách s anténami, kde je obvykle nutné odstranit všechny vyčnívající části.

✏️ Montáž naší antény je velmi intuitivní a díky univerzálním rozměrům je vhodná pro mnoho modelů automobilů vybavených anténním konektorem.

☑️ Anténa se žraločí ploutví umožňuje průjezd pod nízkými konstrukcemi, jako jsou mosty, tunely nebo podzemní garáže, kde by byl průjezd s běžnou anténou obtížný.

☄️ Schéma připojení antény Shark - žraločí ploutev:

- Odšroubujte stávající anténu, 

- Přiložte na místo stávající antény novou žraločí anténu a vyzkoušejte jak umístit,

- Odlepte oboustrannou pásku z jedné strany a nalepte ji na žraločí anténu,

- Na místo závitu našroubujte novou žraločí anténu,

- Namontujte anténu na místo předchozí antény,

- Hotovo! Užijte si nákup!

 

 

✏️Rozměry:
Zobrazit více