Autronic DCL-102 WT bílá

0 %
(0 hodnocení)

Jídelní židle DCL-102 WT Moderní jídelní židle v kombinaci kovu a kvalitní eko kůže, která se vyznačuje elegantním designem a komfortem při sezení. Bude výborným a praktickým doplňkem jak do domácího interiéru, tak i do kulturních sálů, kaváren, restaurací či vestibulů. Údržba této jídelní židle je díky použitým materiálům rychlá a bezproblémová. Manipulace s židlí je snadná, stejně jako údržba je bezproblémovou záležitostí. Nosnost do 110 kg. Klíčové vlastnosti jídelní židle DCL-102: - nosnost... Celý popis

Koupit za 890 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Jídelní židle DCL-102 WT

Moderní jídelní židle v kombinaci kovu a kvalitní eko kůže, která se vyznačuje elegantním designem a komfortem při sezení. Bude výborným a praktickým doplňkem jak do domácího interiéru, tak i do kulturních sálů, kaváren, restaurací či vestibulů. Údržba této jídelní židle je díky použitým materiálům rychlá a bezproblémová.

Manipulace s židlí je snadná, stejně jako údržba je bezproblémovou záležitostí. Nosnost do 110 kg.

Klíčové vlastnosti jídelní židle DCL-102:

- nosnost 110 kg

- příjemný poměr ceny a kvality

- potah z kvalitní eko kůže

- jednoduchý, moderní design

Jídelní židle DCL-102 stojí na chromové lyžinové podnoži. Spojené opěradlo a sedák jsou čalouněné eko kůží, která je oblíbená pro svou odolnost, příjemný povrch a vzhled podobající se pravé kůži. Pochromované madlo a pohupová podnož jsou kruhového průřezu. Díky lehkému prohnutí podnože dochází k posunutí těžiště židle více dozadu, čímž je židle méně náchylná k překlopení dopředu. Lehké prohnutí též plní funkci estetickou, jelikož se jedná o design vskutku méně tradiční.

Židle se vyrábí ve více barevných variantách: cappuccino, bílá, černá a šedá

Shrnutí:

V jídelní židli DCL-102 se snoubí praktičnost a univerzální moderní design. Vynikne především v moderních interiérech, kde bude příjemným a komfortním doplňkem.

Způsob balení:

Židle váží 7 kg a je balena v krabici o rozměrech 71x46x52 cm. Po rozbalení ji rychle a snadno složíte do použitelného stavu.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Autronic
Hmotnost 6.25 kg
Nosnost 110 kg
Materiál syntetická kůže
Styl moderní
Barva bílé
Šířka 43 cm
Hloubka 55 cm
Výška 98 cm
Šířka sedáku 43 cm
Hloubka sedáku 40 cm
Výška sedáku 46 cm
Otočné ne
Zobrazit více parametrů