Jídelní a konferenční židle HC-533 CRM2GREY2 s pevnou kovovou kostrou a potahem je z jemně hrubé látky v šedém odstínu. K pohodlí posedu poslouží nejen bohaté polstrování, ale i praktické a pohodlné opěrky rukou. Příjemný dekorativní prvky tvoří centrální čalounický vtah na opěradle a z vnější strany kosočtvercové prošívání. Nedílnou součástí je široká látková paspule v barvě židle, lemující celý obvod. Stabilitu zajišťuje designovaná čtyřnohá podnož s centrálním uchycením skořepiny. Konstrukce... Celý popis

Koupit za 2 691 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Jídelní a konferenční židle HC-533 CRM2GREY2 s pevnou kovovou kostrou a potahem je z jemně hrubé látky v šedém odstínu.
K pohodlí posedu poslouží nejen bohaté polstrování, ale i praktické a pohodlné opěrky rukou. Příjemný dekorativní prvky tvoří centrální čalounický vtah na opěradle a z vnější strany kosočtvercové prošívání. Nedílnou součástí je široká látková paspule v barvě židle, lemující celý obvod.
Stabilitu zajišťuje designovaná čtyřnohá podnož s centrálním uchycením skořepiny. Konstrukce jednotlivých paprsků nohou je čtvercového průřezu, odlehčena středovým průzorem. Povrchová úprava je kvalitním práškovým nástřikem v černé matné barvě. Podnož židle je rektifikovatelná, na každém paprsku nohy je výškově nastavitelný kluzák s plastovým krytem. 
Tento model je dobrou volbou pro do jídelních nebo obývacích prostor, hodí se i jako konferenční židle, kde ale musíte oželit možnosti jejího otáčení. 
Montáž není složitá, zvládne ji i méně zručný nový majitel této židle.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Autronic
Nosnost 120 kg
Materiál čalouněné
Styl industriální
Barva šedé
Sety 1 ks
Šířka sedáku 42 cm
Hloubka sedáku 47 cm
Výška sedáku 50 cm
Skládací ne
Stohovatelné ne
S kolečky ne
Otočné ano
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty