Autronic KA-Q851

0 %
(0 hodnocení)

Vstupte do říše designu a pohodlí s moderní kancelářskou židlí Autronic. Elegantní černá síťovina jí propůjčuje atmosféru noblesní elegance, která zapůsobí na návštěvy i klienty. Měkký síťovaný materiál poskytuje ideální prodyšnost a přizpůsobí se tvaru těla, čímž zajistí nekonečné hodiny pohodlí pro ty, kdo židli používají. Díky absenci čalouněných područek židle slibuje bezproblémovou integraci s jakýmkoli pracovním stolem. Výrazným prvkem židle je 2D opěrka hlavy. Je navržena tak, aby poskytovala... Celý popis

Koupit za 2 790 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Vstupte do říše designu a pohodlí s moderní kancelářskou židlí Autronic. Elegantní černá síťovina jí propůjčuje atmosféru noblesní elegance, která zapůsobí na návštěvy i klienty. Měkký síťovaný materiál poskytuje ideální prodyšnost a přizpůsobí se tvaru těla, čímž zajistí nekonečné hodiny pohodlí pro ty, kdo židli používají. Díky absenci čalouněných područek židle slibuje bezproblémovou integraci s jakýmkoli pracovním stolem.

Výrazným prvkem židle je 2D opěrka hlavy. Je navržena tak, aby poskytovala maximální pohodlí a podporuje přirozené zakřivení páteře. Kromě toho disponuje dostatečným rozsahem pro pohodlné výškové nastavení opory hlavy. Bezproblémové spojení užitečnosti a estetiky naší kancelářské židle Autronic ji odlišuje od konkurence v oblasti nábytku do kanceláří.

Zvláště výhodným prvkem je funkce bederní opěrky promyšleně navržená, aby poskytovala oporu při dlouhém sezení. Podporuje lepší držení těla a snižuje riziko bolesti zad a nepohodlí při dlouhodobém používání. Díky těmto dynamickým vlastnostem v sobě naše kancelářská židle Autronic spojuje luxus a praktičnost, čímž se stává dokonalým doplňkem každé kanceláře.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Autronic
Nosnost 120 kg
S opěrkou hlavy ano
Hloubka sedáku 50 cm
Šířka sedáku 64 cm
Dětské ne

Podobné produkty