Kravata je nejen symbolem elegance, ale i dobrého vkusu. S jednobarevným designem, šířkou 7 cm a délkou 145 cm se stává ideálním doplňkem pro každou příležitost. Kravata je vyrobená z vysoce kvalitního 100% polyesteru a nabízí nejen nadčasový vzhled, ale i dlouhou životnost. Kravata klasické šířky je ideálním doplňkem pro muže, kteří preferují tradiční a konzervativní styl. Klasická kravata je vhodná pro formální události, jako jsou pracovní schůzky, obchodní setkání nebo společenské akce, kde... Celý popis

Koupit za 399 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Kravata je nejen symbolem elegance, ale i dobrého vkusu. S jednobarevným designem, šířkou 7 cm a délkou 145 cm se stává ideálním doplňkem pro každou příležitost. Kravata je vyrobená z vysoce kvalitního 100% polyesteru a nabízí nejen nadčasový vzhled, ale i dlouhou životnost.

Kravata klasické šířky je ideálním doplňkem pro muže, kteří preferují tradiční a konzervativní styl. Klasická kravata je vhodná pro formální události, jako jsou pracovní schůzky, obchodní setkání nebo společenské akce, kde je žádoucí dodržovat konvenční dress code.

Pro maximální dojem doporučujeme sladit kravatu s kapesníčkem ve stejném odstínu, čímž vytvoříte harmonický vzhled. Buďte středem pozornosti s naší kravatou české značky Avantgard a vyjadřujte svůj osobní styl s elegancí a jistotou.
Zobrazit více

Parametry

Značka Avantgard
Materiál 100 % polyester
Barva růžová