rozměr 48,5x25,4 mm, 30 archů A4, 1.200 ks etiket v balení (40 etiket na archu), papírové, permanentní lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: černobílá laserová, barevná laserová, inkoustová. Univerzální samolepící etikety Avery Zweckform 4780 do kanceláře, obchodu i domácnosti. Vysoká a stálá lepivost na běžných površích jako papír, karton, sklo a plast. Díky praktické pomůcce QuickPEEL™ můžete jednotlivé etikety z lineru odlepovat snadno a rychle. Novinka! Unikátní výrobní technologie Ultragrip -... Celý popis

Koupit za 288 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

rozměr 48,5x25,4 mm, 30 archů A4, 1.200 ks etiket v balení (40 etiket na archu), papírové, permanentní lepidlo, barva bílá. Typ tiskárny: černobílá laserová, barevná laserová, inkoustová.

Univerzální samolepící etikety Avery Zweckform 4780 do kanceláře, obchodu i domácnosti. Vysoká a stálá lepivost na běžných površích jako papír, karton, sklo a plast. Díky praktické pomůcce QuickPEEL™ můžete jednotlivé etikety z lineru odlepovat snadno a rychle. Novinka! Unikátní výrobní technologie Ultragrip - do oblasti záhlaví, zápatí a na boční okraje zadní strany archu s etiketami aplikovaná jemná vrstva laku a 3D strukturovaný povrch, který společně s vyznačenými okraji a vodícími linkami zaručí bezchybné natažení archu do tiskárny a absolutně přesný tisk bez rizika uvíznutí archu v tiskárně. Ukázka viz Videa (záložka výše). Při tisku se můžete spolehnout na čtyřstranný bezpečnostní okraj QCT (Quattro Clean Technology), který zabraňuje vytékání a usazování lepidla v tiskárně a ostrý tiskový výstup, který se díky vynikajícímu ukotvení tonerového prášku nebo inkoustu nerozmazává. Bezproblémový provoz laserových tiskáren testován a potvrzen certifikátem TÜV SÜD. Samolepící štítky A4 Avery 4780 jsou vhodné pro všechny běžné laserové i inkoustové tiskárny, kopírovací stroje a hodí se i pro psaní, resp. ruční popis.

Jako doplňkovou službu Vám nabízíme bezplatný software pro tisk etiket Avery Design & Print. Prostřednictvím prázdných šablon si podle svého přání navrhněte nebo s pomocí již připravených šablon upravte a vytiskněte všechny své oblíbené výrobky Avery Zweckform. Software v českém jazyce, bez nutnosti instalace a s jednoduchým a přehledným uživatelským rozhraním, můžete používat na PC i Macu. Krátký základní video návod k programu Avery Design & Print se Vám zobrazí po kliknutí na Videa, přímý odkaz do programu pak po kliknutí na Související soubory (záložky výše). Produktový kód Avery tohoto výrobku v programu Avery Design & Print je 4780.

Nebo si chcete vytvořit vlastní etiketu, štítek či samolepku jednoduše ve Wordu? Také žádný problém! Pro všechny naše produkty formátu A4, které si lze potisknout na tiskárně, pro Vás máme ke stažení šablony, do kterých můžete vkládat texty, znaky, loga, jednoduché obrázky a objekty. Přesně odpovídající prázdnou šablonu pro Microsoft® Word si zdarma stáhnete po kliknutí na Související soubory (záložka výše). Pro graficky náročnější projekty, import databází z Excelu, hromadnou korespondenci, vytváření sériových čísel, generování čárových kódů nebo QR kódů, si prosím vyberte náš bezplatný software Avery Design & Print.

Šetrnost k životnímu prostředí: společnost Avery Zweckform od roku 2014 používá pouze ekologickou elektřinu a plyn a od roku 2020 je certifikována jako klimaticky neutrální. Výzkum, vývoj, výroba, logistika a administrativa se nacházejí v sídle společnosti v Oberlaindernu/Německo. Tímto způsobem může zaručit nejvyšší standardy kvality, umožnit kratší dodací trasy a nastavit vysoké ekologické standardy. Materiál etiket je ze 100% vyroben z papíru s certifikátem FSC®, tedy v souladu se zásadami udržitelného lesního hospodářství a je bělený bez použití chlóru. Koupí tohoto výrobku pomáháte chránit světové lesy!

Avery Zweckform 4780 | KALEDA, a.s. | etikety-stitky.cz
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Avery Zweckform