průměr 12 mm, 270 ks etiket v balení, papírové, permanentní lepidlo, barva modrá. Samolepící kolečka Avery Zweckform 3142 na jednoduché a přehledné značení, uspořádávání, plánování, inventarizaci atd. Skvěle se hodí například pro plánování rozvrhů, směn nebo dovolených. Za pomoci kulatých značkovacích etiket Vám půjde práce lépe od ruky. Spolehlivá lepivost na všech běžných typech povrchů. Modré samolepící etikety o průměru 12 mm Avery 3142 jsou ideální pro rychlé a snadné použití doma nebo v kanceláři.... Celý popis

Koupit za 40 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

průměr 12 mm, 270 ks etiket v balení, papírové, permanentní lepidlo, barva modrá.

Samolepící kolečka Avery Zweckform 3142 na jednoduché a přehledné značení, uspořádávání, plánování, inventarizaci atd. Skvěle se hodí například pro plánování rozvrhů, směn nebo dovolených. Za pomoci kulatých značkovacích etiket Vám půjde práce lépe od ruky. Spolehlivá lepivost na všech běžných typech povrchů. Modré samolepící etikety o průměru 12 mm Avery 3142 jsou ideální pro rychlé a snadné použití doma nebo v kanceláři. Nabízíme v různých barvách a velikostech!

Šetrnost k životnímu prostředí: společnost Avery Zweckform od roku 2014 používá pouze ekologickou elektřinu a plyn a od roku 2020 je certifikována jako klimaticky neutrální. Výzkum, vývoj, výroba, logistika a administrativa se nacházejí v sídle společnosti v Oberlaindernu/Německo. Tímto způsobem může zaručit nejvyšší standardy kvality, umožnit kratší dodací trasy a nastavit vysoké ekologické standardy. Etikety jsou šetrně běleny bez použití chlóru a balení neobsahuje PVC. Vyrobeno v Německu.

Avery Zweckform 3142 | www.etikety-stitky.cz | KALEDA, a.s.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Avery Zweckform