Kalhoty Ripstop Camo Trousers se vyznačují naším Avid camo vzorem, díky kterému budete na břehu vždy maskovaní a nenápadní.  Podšívka z lehkého na dotek příjemného materiálu, který poskytuje skvělou ochranu proti větru a udrží vás v pohodlí jak při letní přeháňce, tak při silném zimním větru. Díky této podšívce se dají pod kalhoty dobře nosit tepláky nebo termo. Vhodné pro celoroční nošení, a to především když očekáváte nepříznivé počasí. Kalhoty mají kompaktní velikost a dají se pohodlně srolovat... Celý popis

Koupit za 1 379 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Kalhoty Ripstop Camo Trousers se vyznačují naším Avid camo vzorem, díky kterému budete na břehu vždy maskovaní a nenápadní.

 Podšívka z lehkého na dotek příjemného materiálu, který poskytuje skvělou ochranu proti větru a udrží vás v pohodlí jak při letní přeháňce, tak při silném zimním větru. Díky této podšívce se dají pod kalhoty dobře nosit tepláky nebo termo.
Vhodné pro celoroční nošení, a to především když očekáváte nepříznivé počasí. Kalhoty mají kompaktní velikost a dají se pohodlně srolovat a schovat do tašky nebo batohu, kde nezaberou moc místa. Můžete je mít tak u sebe pro případné vrtochy počasí, nebo pro případné focení s úlovkem.

Voděodolný a prodyšný materiál Ripstop s Avid camo vzorem
Vodní sloupec 20 000 mm
Elastický pas
Decentní styl
Kapsy na zip
Vhodné pro celoroční nošení
Voděodolný materiál pro maximální ochranu
Zesílené ?asti na kolenou a sedací ?ásti
Nohavice lze do široka otevřít a stáhnout suchým zipem
Vodotěsné kapsy
Velikosti – S/M/L/XL/XXL/XXXL
Zobrazit více

Parametry

Barva maskáčové