AWA superfoods Fíky sušené 500 g

90 %
(162 hodnocení)

Sušené fíky jsou skvělou alternativou čerstvým plodům. Čerstvé fíky jsou zdraví velmi prospěšné, ale jsou dostupné pouze po krátkou roční dobu. Fíky se totiž musí sklízet zralé, protože po utržení již nedozrají, tak jako jiné druhy ovoce. Fíky sušené se zachovávají všechny blahodárné prvky a minerály. Ztrácejí pouze vodu. Fíky sušené jsou bohaté na jednoduché cukry, draslík, vápník, hořčík, mangan nebo vitamín B6. Jsou proto vhodné i jako doplněk stravy při cvičení. zdroj energie a minerálů... Celý popis

Popis

Sušené fíky jsou skvělou alternativou čerstvým plodům. Čerstvé fíky jsou zdraví velmi prospěšné, ale jsou dostupné pouze po krátkou roční dobu. Fíky se totiž musí sklízet zralé, protože po utržení již nedozrají, tak jako jiné druhy ovoce. Fíky sušené se zachovávají všechny blahodárné prvky a minerály. Ztrácejí pouze vodu. Fíky sušené jsou bohaté na jednoduché cukry, draslík, vápník, hořčík, mangan nebo vitamín B6. Jsou proto vhodné i jako doplněk stravy při cvičení.

zdroj energie a minerálů
fíky jsou jemně obalené v rýžové mouce, aby se k sobě nelepily

Složení: fíky jsou nesířené, ošetřené po povrchu pouze rýžovou moučkou, která nijak neovlivňuje chuť fíků
Skladování: suché, temné místo do teploty 25°C
Země původu: Španělsko
Hmotnost: 500g Zakupte produkt AWA superfoods Fíky sušené 500g z kategorie Ostatní od výrobce AWA superfoods za cenu 99 Kč.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce AWA superfoods
Hmotnost 500 g