Axagon PCEM2-XS

0 %
(0 hodnocení)

AXAGON PCEM2-XS Interní adaptér umožňuje připojení NVMe M.2 SSD disku do stolního počítače pomocí sběrnice PCI-Express. Podporuje použití jednostranných i oboustranných NVMe M.2 SSD disků. Řadič nemá omezení kapacity SSD disků a lze použít disky až do rozměru 80 × 22 mm. Adaptér je vybaven žebrovaným hliníkovým krytem, který slouží jako pasivní chladič. Díky velké chladící ploše a dodávaným teplovodivým podložkám, chladič odvádí teplo z obou stran M.2 disku a dosahuje tak maximální efektivity... Celý popis

Koupit za 449 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

AXAGON PCEM2-XS

Interní adaptér umožňuje připojení NVMe M.2 SSD disku do stolního počítače pomocí sběrnice PCI-Express. Podporuje použití jednostranných i oboustranných NVMe M.2 SSD disků. Řadič nemá omezení kapacity SSD disků a lze použít disky až do rozměru 80 × 22 mm.

Adaptér je vybaven žebrovaným hliníkovým krytem, který slouží jako pasivní chladič. Díky velké chladící ploše a dodávaným teplovodivým podložkám, chladič odvádí teplo z obou stran M.2 disku a dosahuje tak maximální efektivity chlazení. Je tak ideální i pro náročné PCIe 5.0 NVMe SSD disky.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Rozhraní: PCIe 3.0 x16, kompatibilní s x4/x8

Konektory: 1× M.2

Podporované formáty SSD: M.2 PCIe NVMe M Key (2230/2242/2260/2280)

Obsah balení:
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Axagon
Počet portů/konektorů 1

Podobné produkty