Cítíte se unavení po dlouhém a náročném dni? Vaše nohy jsou oteklé a těžké? Pak je pro vás tato Kamínková akupresurní podložka s umělými kamínky to pravé. Podložka Vám nahradí přirozenou a prospěšnou chůzi po kamíncích v přírodě nebo po oblázcích u moře. Pravidelným ležením na podložce stimulujete akupresurní body osových svalů páteře, které pozitivně působí na funkci celého močového ústrojí u žen i mužů. Umělé kamínky je možné otočením vyjmout a uspořádat podle barvy, vzoru či velikosti. Tuto podložku... Celý popis

Koupit za 327 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Cítíte se unavení po dlouhém a náročném dni? Vaše nohy jsou oteklé a těžké? Pak je pro vás tato Kamínková akupresurní podložka s umělými kamínky to pravé. Podložka Vám nahradí přirozenou a prospěšnou chůzi po kamíncích v přírodě nebo po oblázcích u moře. Pravidelným ležením na podložce stimulujete akupresurní body osových svalů páteře, které pozitivně působí na funkci celého močového ústrojí u žen i mužů. Umělé kamínky je možné otočením vyjmout a uspořádat podle barvy, vzoru či velikosti. Tuto podložku můžete použít prakticky kdekoli a kdykoli. Stimuluje reflexní oblast chodidel, podporuje cirkulaci krve a tím urychluje látkovou výměnu. U dětí podporuje podložka správné vytváření nožní klenby. Akupresurní masáží dodáte vašemu tělu hřejivou energii a celkově posílíte funkci vnitřních orgánů a imunitu. Akupresurní podložku ocení ženy s inkontinencí nebo muži s prostatickými potížemi. Dopřejte si relaxaci a pevnější zdraví touto originální podložkou. Ideální dárek pro vaše blízké a milované.
 

rozměr podložky: 175 x 35 cm
rozměr balení: 38 x 14 x 11 cm

Přečtěte si pozorně návod k použití. Není určeno pro lidi se syndromem krvácení, nevhodné pro ženy v období menstruace či těhotenství. Nevhodné pro pacienty s tuberkulózou, pacienty s vážným poškozením ledvin a jater, a pro lidi se srdečními potížemi.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce B2B
Typ produktu Podložky
Použití na celé tělo