Nechte Vaše děťátko objevit kouzlo kytary pomocí magické dřevěné kytary Strum Along Songs ™ Magic Touch ™ od Baby Einstein. Tato dřevěná hračka je vybavena oceněnou technologií Magic Touch, díky které máte hudbu na dosah ruky ... bez tlačítek nebo strun! Realistické zvuky kytary reagují na brnkavé pohyby vašeho dítěte. Vaše budoucí rocková hvězda může vytvářet vlastní kombinace akordů nebo hrát s předem nahranými melodiemi. Pomocí tremola se přepnete do režimu, kde získáte další zvukové efekty.... Celý popis

Koupit za 1 199 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Nechte Vaše děťátko objevit kouzlo kytary pomocí magické dřevěné kytary Strum Along Songs ™ Magic Touch ™ od Baby Einstein.

Tato dřevěná hračka je vybavena oceněnou technologií Magic Touch, díky které máte hudbu na dosah ruky ... bez tlačítek nebo strun! Realistické zvuky kytary reagují na brnkavé pohyby vašeho dítěte. Vaše budoucí rocková hvězda může vytvářet vlastní kombinace akordů nebo hrát s předem nahranými melodiemi. Pomocí tremola se přepnete do režimu, kde získáte další zvukové efekty. Tato hračka podporuje rozvoj senzorických a motorických schopností. Podpořte tvořivost a lásku k hudbě s první kytarou dítěte!

Hračka je vyrobena ve spolupráci s Hape. Každá dřevěná hračka Hape je vyráběna kombinací vysoce kvalitních materiálů, unikátního designu, nápadů v oblasti vzdělávání dětí a ekologického přístupu k životu. Dřevěné hračky splňují všechny mezinárodní bezpečnostní standardy. Výrobce dřevěných hraček Hape plně rozumí dopadem na životní prostředí a jejich cílem je nabídnout dětem bezpečný a čistý svět.

Vlastnosti:

- Hudební hračka s oceněnou technologií Magic Touch.
- Klasická dřevěná hračka hraje realistické zvuky kytary i bez strun ... jako kouzlo!
- Nástroj se skutečnými zvuky akordů.
- Světelné efekty při dotecích.
- Přepínání mezi 2 zvuky kytary: akustickými a banjo.
- Reaguje na náznaky brnkání, čímž podporuje realizaci dítěte.
- Tremolo (Whammy bar) aktivuje extra režim pro dosažení větších zvukových efektů.
- Regulace hlasitosti.
- Produkt vyžaduje 3 ks AA baterií, které jsou součástí balení.
- Vhodná pro děti od 12 měsíců a více (ale budou ji milovat i dospělí!)

Rozměry: 41.91 cm x 5.08 cm x 17.78 cm.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Baby Einstein
Určení pro kluky a holky
Značka BABY EINSTEIN