Vzdělávací hrací deka s hrazdou. Hrací deka rozvíjí dětskou představivost díky poznávání barev a tvarů a rozvíjí také smysly hmatu, zraku i sluchu, díky šustícím a pohyblivým částem. Příjemný a měkký materiál umožňuje pohodlné ležení na bříšku i zádech. Vzdělávací hrací deka s hrazdou Vyrobena z certifikovaných materiálů. Hrací deka nabízí mnoho různorodých barev a tvarů. Hračka je určena pro nejmenší děti. Rozvíjí smysly hmatu, zraku i sluchu díky šustícím, chrastícím, pískacím a pohyblivým částem.... Celý popis

Koupit za 642 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Vzdělávací hrací deka s hrazdou. Hrací deka rozvíjí dětskou představivost díky poznávání barev a tvarů a rozvíjí také smysly hmatu, zraku i sluchu, díky šustícím a pohyblivým částem. Příjemný a měkký materiál umožňuje pohodlné ležení na bříšku i zádech.

Vzdělávací hrací deka s hrazdou
Vyrobena z certifikovaných materiálů. Hrací deka nabízí mnoho různorodých barev a tvarů. Hračka je určena pro nejmenší děti. Rozvíjí smysly hmatu, zraku i sluchu díky šustícím, chrastícím, pískacím a pohyblivým částem. Hračky lze odepnout a používat samostatně. Hrací deku lze očistit pomocí vlhkého hadříku.

- Barevná hrací deka s veselým cestováním k užití pro děti od 3 měsíců.

- Je vyrobená z kvalitních materiálů, bezpečných pro malé děti.

- Stimuluje audiovizuální a pohybový vývoj dítěte. 

- Barvy a různé překvapení, přitahují pozornost a rozvíjejí mysl dítěte. 

- Odnímatelná hrazda.

- Deka zaručuje bezpečnou hru na dlouhé hodiny. 

- Baleno v originální příruční tašce.

- Průměr kruhu cca 90 cm.

Varování: Používejte deku pod dohledem dospělé osoby. Taška není hračkou, po rozložení deky ji uschovejte mimo dosah dětí. Balení si ponechejte k možné budoucí potřebě. Barva i design se mohou lišit od vyobrazení na balení.
Zobrazit více

Bazarové nabídky