Nahřívací mušelínový polštářek s višňovými pecičkami. Zklidňuje neduhy spojené s kolikou u batolete, ale i bolesti bříška, modřiny nebo ucpaný nádor u většího dítěte. Úlevu přinese i mamince – při bolestivé menstruaci, stagnaci potravy v prsou nebo migréně. Můžete ji použít teplou nahřátím vložky v troubě, mikrovlnce nebo na radiátoru. Vhodné jako zklidňující studený obklad - stačí dát do mrazáku. Láhev na horkou vodu s třešňovou peckou je přírodní a bezpečný produkt pro děti i dospělé. Levandule,... Celý popis

Koupit za 155 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Nahřívací mušelínový polštářek s višňovými pecičkami.

Zklidňuje neduhy spojené s kolikou u batolete, ale i bolesti bříška, modřiny nebo ucpaný nádor u většího dítěte. Úlevu přinese i mamince – při bolestivé menstruaci, stagnaci potravy v prsou nebo migréně. Můžete ji použít teplou nahřátím vložky v troubě, mikrovlnce nebo na radiátoru. Vhodné jako zklidňující studený obklad - stačí dát do mrazáku. Láhev na horkou vodu s třešňovou peckou je přírodní a bezpečný produkt pro děti i dospělé.

Levandule, kterou jsme přidali do termoforu, má uklidňující vlastnosti. Jeho vůně snižuje pocit stresu, uklidňuje náladu, napomáhá relaxaci a usínání.

Technická data:

- Sáček 100% bavlna s třešňovými peckami a sušenou levandulí 1 ks.

- Složení: 150 g třešňových pecek, 0,5 g sušené levandule.

- Po zahřátí vydává teplo až 1 hodinu.

- Vnější potah z minky tkaniny (100% polyester). Lze jej prát ručně na 40°C.

- Rozměry produktu: 16 cm x 13 cm.

Polštářek pro zahřátí vložte do mikrovlnné trouby (600 W / cca 90 sekund), trouby (130 ° cca 10 min.) nebo jiného zdroje tepla, např. radiátoru.

Pro studené použití vložíme polštářek na cca 60 minut do mrazáku nebo na cca 2 hodiny do lednice.

Nezapomeňte jej chránit před stykem s potravinami.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce BabyOno
Barva modrá