Aby miminko nemělo u krku neustále mokré oblečení, na začátku potřebujeme slintáčky a dětské bryndáčky. Dětský bryndák je zapotřebí několikrát denně i při příkrmech. Plastový bryndák s kapsičkou Baby Ono 32 x 23 cm Měkký bryndák bude účinně chránit oblečení vašeho dítěte před znečištěním při jídle. Má nastavitelné zapínání a kapsu, která zabraňuje upadnutí zbytků jídla. Bryndák je vyroben z měkkého, lehkého a pohodlného materiálu. Snadno se čistí, lze jej mýt v myčce. Charakteristika: - vyrobeno... Celý popis

Koupit za 110 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Aby miminko nemělo u krku neustále mokré oblečení, na začátku potřebujeme slintáčky a dětské bryndáčky. Dětský bryndák je zapotřebí několikrát denně i při příkrmech.

Plastový bryndák s kapsičkou Baby Ono 32 x 23 cm

Měkký bryndák bude účinně chránit oblečení vašeho dítěte před znečištěním při jídle. Má nastavitelné zapínání a kapsu, která zabraňuje upadnutí zbytků jídla. Bryndák je vyroben z měkkého, lehkého a pohodlného materiálu. Snadno se čistí, lze jej mýt v myčce.

Charakteristika:

- vyrobeno z měkkého, lehkého a pohodlného materiálu

- speciální kapsa, která zachycuje padající zbytky

- snadno se udržuje v čistotě

- díky nastavitelnému zapínání se pohodlně nasazuje a sundává

- neobsahuje Bisfenol A

- materiál: 100% EVA materiál

- rozměry: 32 x 23 cm

- hmotnost: 0,10 kg

Nezaujal Vás bryndák od značky Baby Ono? Podívejte se na celou nabídku dětských bryndáku. Mohlo by se vám líbit zboží z kategorií krmení, hračky do kočárku, dřevěné hračky.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce BabyOno
Barva růžové
Určení pro holky