BabyOno bryndák nepromakavý s dlouhým rukávem a kapsíčkou Toukans, zelená

0 %
(0 hodnocení)

Bryndáček s dlouhým rukávem je šikovná zástěra, která dokáže ochránit oblečení vašeho miminka. Při jídle ochrání jak přední část oblečení, tak rukávy, které mají tendenci se ušpinit. Díky pružným gumičkám dobře přilne k malým ručkám miminka. Bryndák s rukávy je dodáván také s praktickou kapsičkou na drobky, která shromažďuje zbytky jídla. Zástěra s rukávy je voděodolná a snadno se čistí, takže se vám osvědčí, když se bude dítě učit jíst samostatně. Zapínání bryndáku si můžete upravit a libovolně... Celý popis

Popis

Bryndáček s dlouhým rukávem je šikovná zástěra, která dokáže ochránit oblečení vašeho miminka. Při jídle ochrání jak přední část oblečení, tak rukávy, které mají tendenci se ušpinit. Díky pružným gumičkám dobře přilne k malým ručkám miminka. Bryndák s rukávy je dodáván také s praktickou kapsičkou na drobky, která shromažďuje zbytky jídla. Zástěra s rukávy je voděodolná a snadno se čistí, takže se vám osvědčí, když se bude dítě učit jíst samostatně. Zapínání bryndáku si můžete upravit a libovolně přizpůsobit velikosti krku miminka. 

- Ochrana proti nečistotám - Bryndáček s rukávy dokáže zabezpečit oblečení vašeho miminka proti skvrnám. Bude se vám hodit při každodenním jídle, zatímco se vaše dítě učí jíst, při hrách a uměleckých činnostech.

- Zapínání na suchý zip - Můžete si být jisti, že se dítě bude v zástěře cítit pohodlně. Díky nastavitelným suchým zipům nic nebude dřít krk vašeho miminka.

- Drobná kapsa - Praktická řešení jsou vždy nejlepší. Drobivá kapsa způsobí, že zbytky jídla zmizí z podlahy nebo oblečení.

- Voděodolný - Zástěra s rukávy je voděodolná a snadno se čistí. Pokud se zašpiní, můžete jej volně vyprat v pračce.

- Přizpůsobeno dětským ručkám - Díky pružným gumičkám na rukávech zástěra ještě lépe zajistí oblečení miminka proti nečistotám. Snadno se přizpůsobí dětským ručkám.

Technické vlastnosti

- Materiál: 100% polyester, PU zátěr

- Rozměr: 74 x 36 cm

- Věk: 6m+

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce BabyOno
Barva tyrkysové
Materiál 100% bavlna