Tato kojící podprsenka byla speciálně navržena pro ženy, které vyhledávají kombinaci elegance a pohodlí. Je vyrobena jedinečnou technologií s použitím vlákna Meryl Skinlife, které se vyznačuje bakteriostatickými vlastnostmi. Ty přispívají k udržení přirozené rovnováhy pokožky. Dále jsou v látce obsaženy kladné ionty stříbra (Ag+), které snižují náchylnost k alergiím a zajišťují dostatečnou prodyšnost. Díky tomu podprsenka velmi dobře odvádí vlhkost a udržuje přirozené teplo těla.  Poprsí dokáže... Celý popis

Koupit za 399 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Tato kojící podprsenka byla speciálně navržena pro ženy, které vyhledávají kombinaci elegance a pohodlí. Je vyrobena jedinečnou technologií s použitím vlákna Meryl Skinlife, které se vyznačuje bakteriostatickými vlastnostmi. Ty přispívají k udržení přirozené rovnováhy pokožky. Dále jsou v látce obsaženy kladné ionty stříbra (Ag+), které snižují náchylnost k alergiím a zajišťují dostatečnou prodyšnost. Díky tomu podprsenka velmi dobře odvádí vlhkost a udržuje přirozené teplo těla. 
Poprsí dokáže pohodlně podpírat, a to prostřednictvím elastické látky a bezešvému provedení, které se přizpůsobí konkrétní postavě. 

Odepínatelné košíčky
Bez kostic
Hypoalergenní
Bezešvý materiál
Velikost C80-85
Zobrazit více

Parametry

Značka BabyOno
Barva černá