Poporodní stahovací pás je určený pro ženy po fyziologických porodech i po císařském řezu pro zpevnění nadměrně roztaženého povrchu břicha a snížení rizika vzniku kýly. Jehož rozšiřující se tvar lépe chrání spodní část břicha po císařském řezu. BabyOno poporodní pás je velmi příjemný, z kvalitních materiálů, s dobrou tvarovou stálostí a je užitečnou pomůckou pro všechny rodičky. Nošení poporodního pásu významně pomáhá tišit pooperační bolest, dává pocit bezpečí a pohodlí. Se stahovacím pásem se... Celý popis

Koupit za 379 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Poporodní stahovací pás je určený pro ženy po fyziologických porodech i po císařském řezu pro zpevnění nadměrně roztaženého povrchu břicha a snížení rizika vzniku kýly.

Jehož rozšiřující se tvar lépe chrání spodní část břicha po císařském řezu.

BabyOno poporodní pás je velmi příjemný, z kvalitních materiálů, s dobrou tvarovou stálostí a je užitečnou pomůckou pro všechny rodičky. Nošení poporodního pásu významně pomáhá tišit pooperační bolest, dává pocit bezpečí a pohodlí. Se stahovacím pásem se ženy mohou cítit komfortně a rychleji získávají svou původní postavu. Nošení pásu umožňuje rychlejší zahájení cvičení pro posílení bříška.

Pro správné určení rozměru si změřte obvod břicha a vyberte rozměr:

91-100 cm M

101-110 cm L

111-120 cm XL

121-140 cm XXL

Výška pásu je ve všech velikostech přibližně 24cm.

Oblékání pásu: Natáhněte pás spodem do výšky břicha a pasu.

Poporodní pás BabyOno je uživatelkami hodnocen jako velmi příjemný, kvalitní a zejména oceňují jeho tvarovou stálost. Ze zkušeností rodiček používajících BabyOno pás dále vyplývá, že některým stačí nosit pás i několik hodin denně a již vidí pozitivní výsledky. Pás drží perfektně nejen břicho ale i bedra, která mohou po porodu bolet, a uleví tak zádům.
Zobrazit více

Parametry

Druh prádla pásy
Značka Babyono
Materiál 49% polyester 23% polyamid 28% latex
Barva bílá