Aby miminko nemělo u krku neustále mokré oblečení, na začátku potřebujeme slintáčky a dětské bryndáčky. Dětský bryndák je zapotřebí několikrát denně i při příkrmech. Silikonový bryndák s kapsičkou Baby Ono - šedá Nastavitelný silikonový bryndáček Baby Ono s kapsičkou, je velice praktický - díky kapsičce zabraňuje zašpinění oblečení a lze jej jednoduše srolovat, díky čemuž nezabírá mnoho místa. Charakteristika: - vyrobeno ze 100% měkkého, lehkého silikonu - speciální kapsa, která zachycuje padající... Celý popis

Koupit za 129 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Aby miminko nemělo u krku neustále mokré oblečení, na začátku potřebujeme slintáčky a dětské bryndáčky. Dětský bryndák je zapotřebí několikrát denně i při příkrmech.

Silikonový bryndák s kapsičkou Baby Ono - šedá

Nastavitelný silikonový bryndáček Baby Ono s kapsičkou, je velice praktický - díky kapsičce zabraňuje zašpinění oblečení a lze jej jednoduše srolovat, díky čemuž nezabírá mnoho místa.

Charakteristika:

- vyrobeno ze 100% měkkého, lehkého silikonu

- speciální kapsa, která zachycuje padající drobky

- snadno se udržuje v čistotě

- snadno se nasazuje a sundává díky nastavitelnému zapínání

- neobsahuje bisfenol A, olovo ani ftaláty

- Složení: 100% silikon

- Rozměry: Š 23 x V 28 cm

- Hmotnost: 0,12 kg

Nezaujal Vás bryndák od značky Baby Ono? Podívejte se na celou nabídku dětských bryndáku. Mohlo by se vám líbit zboží z kategorií krmení, hračky do kočárku, dřevěné hračky.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce BabyOno
Barva růžové
Materiál silikonové
Určení pro holky
S kapsou ano