Podrobnosti o produktu 829-07-BO Měkký a jemný bryndák účinně chrání vaše dítě před znečištěním při jídle. Má praktické sáček, který zachycuje padající jídlo. Bryndák je vyroben z měkkého, lehkého a bezpečného materiálu. Snadno se udržuje v čistotě, je vhodný do myčky nádobí. Bryndák je pružný, takže se dá pohodlně složit do malé kostky, která je ideální pro vložení do maminčiny kapsy. Vlastnosti: - Bryndák je nastavitelný, vyznačuje se snadno uzavíratelnými ozdobnými sponami ve tvaru srdce. Díky... Celý popis

Koupit za 97 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Podrobnosti o produktu 829-07-BO Měkký a jemný bryndák účinně chrání vaše dítě před znečištěním při jídle. Má praktické sáček, který zachycuje padající jídlo. Bryndák je vyroben z měkkého, lehkého a bezpečného materiálu. Snadno se udržuje v čistotě, je vhodný do myčky nádobí. Bryndák je pružný, takže se dá pohodlně složit do malé kostky, která je ideální pro vložení do maminčiny kapsy.

Vlastnosti: - Bryndák je nastavitelný, vyznačuje se snadno uzavíratelnými ozdobnými sponami ve tvaru srdce. Díky tomu je všestranný a pohodlný.

- 100procent vyrobeno z lehkého silikonu. - Snadno se udržuje v čistotě.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce BabyOno
Barva modré
S kapsou ano