Back on track pletené polorukavice tmavě

0 %
(0 hodnocení)

Neuvěřitelně teplé a příjemné pletené polorukavice Back on track podšité materiálem s technologii Welltex.   Rukavice pletené z vlny podšité speciální funkční tkaninou s keramickými částicemi odrážejícími tělesné teplo jsou dalším praktickým kouskem od Back on track pro všechny, kdo potřebují volné prsty ale chtějí být stále v teple. Jako všechny BOT výrobky i tyto rukavice Vám zajistí hluboké prohřátí i odkrytých prstů. Rukavice mají stylové kožené poutko a hodí se i pro zmrzlíky ke kabátku :)... Celý popis

Popis

Neuvěřitelně teplé a příjemné pletené polorukavice Back on track podšité materiálem s technologii Welltex.
 
Rukavice pletené z vlny podšité speciální funkční tkaninou s keramickými částicemi odrážejícími tělesné teplo jsou dalším praktickým kouskem od Back on track pro všechny, kdo potřebují volné prsty ale chtějí být stále v teple. Jako všechny BOT výrobky i tyto rukavice Vám zajistí hluboké prohřátí i odkrytých prstů. Rukavice mají stylové kožené poutko a hodí se i pro zmrzlíky ke kabátku :)

Vhodné:

- pro všechny :) (chodce, běžce, pejskaře, maminky s kočárkem, zmrzlíky atd.)

- při problémech s vazy, šlachami, klouby

- při revmatismu

- při osteoartróze

Barva - tmavě šedá

Materiál - 50% vlna, 30% Polyamid, 20% Acryl

Údržba - prát max na 40st, bez aviváže, nechat volně uschnout 

Keramická vlákna jsou vetkána do všech výrobků Back on track patentovaným způsobem tak, že jsou viditelná pouze v mikroskopickém rozlišení. Tato vlákna jsou schopna odrážet tělesné teplo zpět do těla v podobě infračerveného záření, které proniká hluboko do svalů, tkání a kloubů a které může zvýšit přísun krve do oblastí pod Back on Track výrobkem. Výsledkem výrazného prokrvení může být zrychlená regenerace po námaze, snížení bolestivosti, předcházení úrazů, omezení nebo i vymizení potíží.

Upozornění!

Na všechny rehabilitační výrobky značky Back on track je potřeba si zvykat. Ze začátku doporučujeme nosit vybavení maximálně 1-4hodiny denně a později můžete časový interval prodlužovat. V konečné fázi můžete vybavení využívat 8 i více hodin.Při dlouhodobém používání je po 3 týdnech vhodná týdenní pauza. 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Back on Track