Bactoral 16 tablet

90 %
(71 hodnocení)

  - Probiotikum pro ústní dutinu. - Obsahuje probiotickou kulturu Streptococcus salivarius K12, která tvoří BLIS peptidy salivaricin A2 a salivaricin B tzv. bakteriociny. - Tato bakterie dokáže zaujmout strategické pozice v dutině ústní, nosohltanu a středouší a dokáže vytěsnit nežádoucí druhy. - Studie dokazují, že Bactoral je schopen kolonizovat horní část respiračního traktu dětí již 3 dny po prvním podání a je možno ho detekovat ještě 32 dní po vysazení.   Kdy se používá? - Vždy, když... Celý popis

Koupit za 419 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

 

- Probiotikum pro ústní dutinu.

- Obsahuje probiotickou kulturu Streptococcus salivarius K12, která tvoří BLIS peptidy salivaricin A2 a salivaricin B tzv. bakteriociny.

- Tato bakterie dokáže zaujmout strategické pozice v dutině ústní, nosohltanu a středouší a dokáže vytěsnit nežádoucí druhy.

- Studie dokazují, že Bactoral je schopen kolonizovat horní část respiračního traktu dětí již 3 dny po prvním podání a je možno ho detekovat ještě 32 dní po vysazení.

 

Kdy se používá?

- Vždy, když potřebujete doplnit přátelský orální mikrobiom do dutiny ústní, nosohltanu nebo středouší.

- Po doužívání antibiotik pro dodání a stabilizaci ústního mikrobiomu.

- Užívejte 1 tabletu denně.

- Nechte volně rozpustit v ústech.

- Ideální je užít preparát těsně před spaním, jelikož po použití je doporučováno nejíst a nepít.

- Pro rychlejší nástup účinku je možné užívat 2 tablety denně (1 ráno, 1 večer, vždy po jídle).

- Přípravek je možné užívat i dlouhodobě.

 

SLOŽENÍ:
Přípravek obsahuje plnidlo (fruktóza, maltodextrin), protispékavé látky (hořečnaté soli mastných kyselin), protihrudkující látku (oxid křemičitý), lyofilizovanou kulturu Streptococcus salivarius K12, jahodové aroma.
Zobrazit více

Bazarové nabídky