Menší pánské taška přes rameno Bag Street Extrem černá. Taška přes rameno je vyrobena z pevného nylonu. Dostupná také v šedo-modré barvě. Taška přes rameno má 1 hlavní komoru s textilní podšívkou. Uvnitř tašky je 1 kapsa na zip. Na přední straně tašky jsou 2 kapsy na zip.Tato taška přes rameno má popruh přes rameno s nastavitelnou délkou max. 160 cm. Vnější rozměry tašky: šířka 18 cm výška 24 cm hloubka 6 cm Barvy zobrazené na fotografiích výrobku se mohou mírně lišit v závislosti na vašem nastavení... Celý popis

Koupit za 339 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Menší pánské taška přes rameno Bag Street Extrem černá. Taška přes rameno je vyrobena z pevného nylonu. Dostupná také v šedo-modré barvě.
Taška přes rameno má 1 hlavní komoru s textilní podšívkou. Uvnitř tašky je 1 kapsa na zip. Na přední straně tašky jsou 2 kapsy na zip.Tato taška přes rameno má popruh přes rameno s nastavitelnou délkou max. 160 cm.
Vnější rozměry tašky:

šířka 18 cm
výška 24 cm
hloubka 6 cm

Barvy zobrazené na fotografiích výrobku se mohou mírně lišit v závislosti na vašem nastavení barevného rozlišení monitoru. Veškeré rozměry zde uvedené jsou v centimetrech. Rozměry jsou orientační a mohou se lišit +/- 1 cm.
Zobrazit více

Parametry

Značka Bag Street
Určení pro muže
Barva černá
Přes rameno ano