Máte rádi banán v čokoládě na jakýkoli způsob? Pak je pro vás naše tyčinka to pravé čokobanánové! Ve složení najdete pouze přírodní suroviny bez obsahu přidaných cukrů, pojiv či dochucovadel. Zkrátka skvělá jemná chuť v praktickém balení. Vegan Bez přidaného cukru 6 % bílkovin výhradně z rostlinných zdrojů Prémiové složení - jedinečný výrobek na trhu Milovníci kombinace banánu a čokolády pozor! Tyčinka NUTTY brownie s banáme se neodolatelně rozplývá na jazyku a s každou další lžičkou je to větší... Celý popis

Koupit za 45 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Máte rádi banán v čokoládě na jakýkoli způsob? Pak je pro vás naše tyčinka to pravé čokobanánové!
Ve složení najdete pouze přírodní suroviny bez obsahu přidaných cukrů, pojiv či dochucovadel. Zkrátka skvělá jemná chuť v praktickém balení.

Vegan
Bez přidaného cukru
6 % bílkovin výhradně z rostlinných zdrojů
Prémiové složení - jedinečný výrobek na trhu

Milovníci kombinace banánu a čokolády pozor! Tyčinka NUTTY brownie s banáme se neodolatelně rozplývá na jazyku a s každou další lžičkou je to větší a větší závislost. Vyzkoušejte sami!
Co je to NUTTY? Naše nová značka oříškových másel. S ní přichází inovovaný vzhled obalů. Stále jde o unikátní produkty ve vysoké kvalitě, na kterou jste zvyklí. Vyrábíme v České republice po malých šaržích pro zachování 100% čerstvosti. 
Složení:
Datle 68 %, kešu 20 %, lyofilizovaný banán 6,5 %, kakao 5 %, banán aroma 0,5 %.
Výrobek může obsahovat stopy lepku a stopy dalších skořápkových plodů. Uchovávejte v suchu a nevystavujte přímému slunečnímu záření.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Balíček zdraví
Hmotnost 60 g