V jednoduchosti je krása. A to neplatí jen u estetické stránky, ale i co se přípravy jídla týče. Keramická zapékací forma Culinaria White boduje v obojím. Je zhotovena z keramiky, která dokáže rovnoměrně nasát teplo a postupně ho uvolňovat. Nejen, že tím docílíte křupavé kůrky na povrchu. Troubu můžete vypnout ještě předtím, než je hotovo, a jídlo samo krásně dojde. Glazura uvnitř zabrání připalování a usnadní vám údržbu, na kterou můžete využít služeb myčky. Díky víku je forma ideální nejen pro... Celý popis

Koupit za 449 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

V jednoduchosti je krása. A to neplatí jen u estetické stránky, ale i co se přípravy jídla týče. Keramická zapékací forma Culinaria White boduje v obojím.

Je zhotovena z keramiky, která dokáže rovnoměrně nasát teplo a postupně ho uvolňovat. Nejen, že tím docílíte křupavé kůrky na povrchu. Troubu můžete vypnout ještě předtím, než je hotovo, a jídlo samo krásně dojde. Glazura uvnitř zabrání připalování a usnadní vám údržbu, na kterou můžete využít služeb myčky. Díky víku je forma ideální nejen pro zapékání, ale též konfitování.

Držadla po stranách vám usnadní přenesení z trouby přímo na stůl. Estetické provedení formy je stvořené pro přímé servírování jídla.

Keramická zapékací forma s víkem Culinaria White:

- z keramiky v čistém bílém provedení

- doplněná o praktické víko

- glazura uvnitř zabrání připékání a usnadní údržbu

- držadla po stranách pro snadnou manipulaci

- vhodná do myčky

- délka 28 cm, šířka 18 cm, výška formy 11,5 cm.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Banquet
Materiál keramické
Druh zapékací mísy
Vhodné do myčky nádobí ano
Indukce ne
Šířka 17.7 cm
Délka 28 cm
Hmotnost 0 kg
Výška 11.5 cm
Zobrazit více parametrů