Kde jsem:  Katalog  >  Dům, byt a zahrada  >  Nábytek a doplňky  >  Nábytek  >  Židle  >  Barové židle

Barové židle

Výrobci:

Tempo Kondela  •  Stima  •  Autronic  •  Halmar  •  Pedrali  •  Plust  •  Signal  •  Ld Seating
Nalezeno:    177 produktů

Podobné fráze:

Halmar H-45

Barová židle H-45 je vyrobena v kombinaci chromované ocele, průžné ohýbané překližky a eko kůže nebo tkaniny. Židle se dodává v barevném provedení - dřevo v barvě světlého dubu nebo ořechu a eko kůže v černé barvě nebo tkanina v krémové barvě. Barová židle je vhodná nejen do restauračních zařízení, ale i do kuchyní, jídelen a do jiných interiérů.Rozměry: šířka: 59 cm výška: 90 - 112 cm hloubka: 46 cmMateriál: kov/eko kůže (tkanina)/překližkaBarva: ořech/krémová (tkanina) světlý

Více informací
od 2 204 Kč
Koupit nejlevněji

Halmar H-46

Halmar Barová židle H od Atan Nábytek Halmar Barová židle H patří mezi kvalitní výrobky od výrobce nábytku Halmar Nábytek Atan nabízí moderní nábytek a stylové doplňky do bytu. Popis Halmar Barová židle H: Provedení: Nápaditě řešená barová židle H-46 je zhotovena v kombinaci koženky a chromu. Centrální podnož s kulatou základnou a prostornou opěrkou pro nohy je z lesklé chromované ocele. Sedák s opěrákem jsou čalouněné bílou a černou koženkou. Zajímavý design dotváří výřez na opěráku. Díky svému nadčasovému designu v černo-bílé barevné kombinaci se tato výškově nastavitelná barová židle hodí do moderních i tradičních interiérů. Dodáváno v demontu. Nabízíme možnost smontování.

Více informací
od 1 996 Kč
Koupit nejlevněji

Halmar H-51, bílá

Halmar Barová židle H-51, bílá od Atan Nábytek Halmar Barová židle H-51, bílá patří mezi kvalitní výrobky od výrobce nábytku Halmar Nábytek Atan nabízí moderní nábytek a stylové doplňky do bytu. Popis Halmar Barová židle H-51, bílá: Provedení: Elegantní barová židle H-51 je vyrobena v kombinaci masivního dřeva, ocele a polypropylenu. Nohy židle jsou z masivního dřeva v barvě buku. Doplněny jsou kovovými výztuhami pod sedákem a prostornou opěrkou pro nohy z černě lakované ocele. Sedák s opěrákem jsou z bílého polypropylenu. Díky svému elegantnímu designu je tato barová židle vhodná do moderních i klasických interiérů. Dodáváno v demontu. Nabízíme možnost smontování.

Více informací
od 1 563 Kč
Koupit nejlevněji

Halmar H-64

Halmar Barová židle H-64 od Atan Nábytek Halmar Barová židle H-64 patří mezi kvalitní výrobky od výrobce nábytku Halmar Nábytek Atan nabízí moderní nábytek a stylové doplňky do bytu. Popis Halmar Barová židle H-64: Provedení: Elegantní barová židle H-64 je vyrobena v kombinaci lakované oceli a lakované MDF. Nohy židle jsou z lakované oceli s prostornou opěrkou pro nohy. Sedák je z lakované MDF v barvě coffee. Díky svému elegantnímu designu je tato barová židle vhodná do moderních i klasických interiérů. Dodáváno v demontu. Nabízíme možnost smontování.

Více informací
od 821 Kč
Koupit nejlevněji

Halmar H-68

Halmar Barová židle H-68 od Atan Nábytek Halmar Barová židle H-68 patří mezi kvalitní výrobky od výrobce nábytku Halmar Nábytek Atan nabízí moderní nábytek a stylové doplňky do bytu. Popis Halmar Barová židle H-68: Provedení: Elegantní barová židle H-68 je vyrobena v kombinaci lakované oceli a lakované MDF. Nohy židle jsou z lakované oceli v barvě dub sonoma. Doplněny jsou kovovými výztuhami pod sedákem a prostornou opěrkou pro nohy z černě lakované ocele. Sedák je z lakované MDF v bílé barvě. Díky svému elegantnímu designu je tato barová židle vhodná do moderních i klasických interiérů. Dodáváno v demontu. Nabízíme možnost smontování.

Více informací
od 821 Kč
Koupit nejlevněji

Halmar H-69

Halmar Barová židle H-69 od Atan Nábytek Halmar Barová židle H-69 patří mezi kvalitní výrobky od výrobce nábytku Halmar Nábytek Atan nabízí moderní nábytek a stylové doplňky do bytu. Popis Halmar Barová židle H-69: Provedení: Stylová barová židle H-69 je zhotovena z ekokůže a chromové oceli. Centrální podnož s kulatou základnou a prostornou příčkou na nohy je z chromové oceli. Sedák a opěrák je vyroben z ekokůže v černé barvě. Díky svému nadčasovému designu se tato výškově nastavitelná barová židle hodí do moderních i tradičních interiérů. Dodáváno v demontu. Nabízíme možnost smontování.

Více informací
od 1 603 Kč
Koupit nejlevněji

Halmar H-82, modrá

Halmar Barová židle H-82, modrá od Atan Nábytek Halmar Barová židle H-82, modrá patří mezi kvalitní výrobky od výrobce nábytku Halmar Nábytek Atan nabízí moderní nábytek a stylové doplňky do bytu. Popis Halmar Barová židle H-82, modrá: Provedení:Elegantní, výškově nastavitelná barová židle H-82 je vyrobena v kombinaci chromu a čalouněného sedáku. Centrální podnož s kulatou základnou a šikovnou opěrkou pro nohy je z lesklé chromované oceli. Sedák s opěrákem jsou očalouněny modrou látkou. Díky svému nadčasovému designu se tato barová židle hodí do moderních i tradičních interiérů. Dodáváno v demontu.

Více informací
od 1 251 Kč
Koupit nejlevněji

Halmar H-83

Halmar Barová židle H-83 od Atan Nábytek Halmar Barová židle H-83 patří mezi kvalitní výrobky od výrobce nábytku Halmar Nábytek Atan nabízí moderní nábytek a stylové doplňky do bytu. Popis Halmar Barová židle H-83: Nohy této barové židle jsou vyrobeny z lakované ocele. Sedací část korpusu se vyrábí z látky a spodní část z eko kůže. Pro pohodlné opření nohou je zde také chromované opěrka pod nohy. Dodáváno v demontu. Jelikož židle jsou montované z několika komponentů, jejich určení je výhradně pro domácí interiéry a nejsou tudíž vhodné do zátěžových prostor.

Více informací
od 1 515 Kč
Koupit nejlevněji

Halmar H-86

Halmar Barová židle H-86 od Atan Nábytek Halmar Barová židle H-86 patří mezi kvalitní výrobky od výrobce nábytku Halmar Nábytek Atan nabízí moderní nábytek a stylové doplňky do bytu. Popis Halmar Barová židle H-86: Moderní a elegantní čalouněná barová židle je zhotovena z ohýbané překližky v dekoru světlý buk. Sedák této barové židle se vyrábí z polypropylenu a šedé látky. Pro pohodlné opření nohou je zde také opěrka pod nohy. Dodáváno v demontu. Jelikož židle jsou montované z několika komponentů, jejich určení je výhradně pro domácí interiéry a nejsou tudíž vhodné do zátěžových prostor.

Více informací
od 1 310 Kč
Koupit nejlevněji

Halmar H-87

Halmar Barová židle H-87 od Atan Nábytek Halmar Barová židle H-87 patří mezi kvalitní výrobky od výrobce nábytku Halmar Nábytek Atan nabízí moderní nábytek a stylové doplňky do bytu. Popis Halmar Barová židle H-87: Provedení: Pérová konstrukce této barové židle je vyrobena z chromované ocele. Sedák a zádová opěrka se vyrábí z kvalitní eko kůže v barevné kombinaci bílá/šedá. Barová židle se výtečně hodí do moderních i klasických interiérů.

Více informací
od 1 897 Kč
Koupit nejlevněji

Halmar H-88

Halmar Barová židle H-88 od Atan Nábytek Halmar Barová židle H-88 patří mezi kvalitní výrobky od výrobce nábytku Halmar Nábytek Atan nabízí moderní nábytek a stylové doplňky do bytu. Popis Halmar Barová židle H-88: Barová židle v moderním designu je zhotovená z práškované ocele v černé barvě. Sedák a opěrák je čalouněn hnědou ekokůží. Židle je výškově nastavitelná a má praktickou podnožku na nohy. Dodáváno v demontu.

Více informací
od 1 603 Kč
Koupit nejlevněji

Halmar H-91 - transparentní/bílá

Halmar Barová židle H-91 - transparentní/bílá od Atan Nábytek Halmar Barová židle H-91 - transparentní/bílá patří mezi kvalitní výrobky od výrobce nábytku Halmar Nábytek Atan nabízí moderní nábytek a stylové doplňky do bytu. Popis Halmar Barová židle H-91 - transparentní/bílá: Moderní stylová barová židle H91 je zhotovena v kombinaci dřevěných nohou a plastového sedáku z transparentního polykarbonátu, který je čalouněn bílou ekokůží. Nohy zpevňují kovové části z práškované ocele, které zároveň slouží jako podnožka pod nohy. Dodáváno v demontu.

Více informací
od 1 515 Kč
Koupit nejlevněji

Halmar H-91 - transparentní/šedá

Halmar Barová židle H-91 - transparentní/šedá od Atan Nábytek Halmar Barová židle H-91 - transparentní/šedá patří mezi kvalitní výrobky od výrobce nábytku Halmar Nábytek Atan nabízí moderní nábytek a stylové doplňky do bytu. Popis Halmar Barová židle H-91 - transparentní/šedá: Moderní stylová barová židle H91 je zhotovena v kombinaci dřevěných nohou a plastového sedáku z transparentního polykarbonátu, který je čalouněn šedou potahovou látkou. Nohy zpevňují kovové části z práškované ocele, které zároveň slouží jako podnožka pod nohy. Dodáváno v demontu.

Více informací
od 1 515 Kč
Koupit nejlevněji

Halmar H-92 - tmavě hnědá

Halmar Barová židle H-92 - tmavě hnědá od Atan Nábytek Halmar Barová židle H-92 - tmavě hnědá patří mezi kvalitní výrobky od výrobce nábytku Halmar Nábytek Atan nabízí moderní nábytek a stylové doplňky do bytu. Popis Halmar Barová židle H-92 - tmavě hnědá: Barová židle H92 na kovové podnoži z práškované ocele. Sedák a opěrák má čalouněný tmavě hnědou ekokůží. Skvěle se bude vyjímat v moderně zařízených interiérech. Dodáváno v demontu.

Více informací
od 1 603 Kč
Koupit nejlevněji

Idea BARI buk/tmavě hnědá

Idea Barová židle BARI buk/tmavě hnědá od Atan Nábytek Idea Barová židle BARI buk/tmavě hnědá patří mezi kvalitní výrobky od výrobce nábytku Idea Nábytek Atan nabízí moderní nábytek a stylové doplňky do bytu. Popis Idea Barová židle BARI buk/tmavě hnědá: Stylová barová židle se díky svému nadčasovému vzhledu hodí do každé kuchyně. Kostra židle je vyrobena z lakovaného bukového masivu, sedák a opěrák je čalouněný černým tmavě hnědým potahem z mikrovlákna. Výška sedu je 80 cm. Rozměry [cm]: 42 x 48 x 110 (š x h x v) Jelikož dřevěné židle jsou montované z několika komponentů, jejich určení je výhradně pro domácí interiéry a nejsou tudíž vhodné do společenských prostor.

Více informací
od 1 599 Kč
Koupit nejlevněji

ITTC Stima Spider

Barová židle Spider bar, sedák odolný plast polypropylen lesk a také jedno provedení v polykarbonátu transparente čirém, podnož kov chrom lesk. * Šířka sedáku: 37 cm * Hloubka sedáku: 33 cm * Výška: celková 82 - 103 cm * Výška sedu: 58 - 80 cm * Výška opěráku: 25 cm * Hmotnost: 6,3 kg * Doporučená nosnost do: 120 kg * Záruka: 24 měsíců

Více informací
od 2 150 Kč
Koupit nejlevněji

Kovobel Ava Bar 67 cm

Kovobel Barová židle Ava Bar 67 cm od Atan Nábytek Kovobel Barová židle Ava Bar 67 cm patří mezi kvalitní výrobky od výrobce nábytku Kovobel Nábytek Atan nabízí moderní nábytek a stylové doplňky do bytu. Popis Kovobel Barová židle Ava Bar 67 cm: Provedení: Kovová barová židle AVA BAR je vyrobená s čalouněným sedákem a čalouněnou opěrkou. Kostru této barové židle tvoří trubky o rozměru 25 x 25 mm. Povrchová úprava židle je na výběr podle uvedeného vzorníku, židle je lakovaná. Židle je vhodná jak do interiéru domácnosti, tak i do gastro provozů jako židle zátěžová restaurační. Povrchová úprava: Kostra vypalovaný práškový lak dle nabídky ve vzorníku. Výběr čalounění je podle níže uvedené nabídky vzorníku. Na přání zajišťujeme také očalounění židle do dodané látky zákazníka. Doplňující...

Více informací
od 2 612 Kč
Koupit nejlevněji

Kovobel Billie Bar

Kovobel Barová židle Billie Bar od Atan Nábytek Kovobel Barová židle Billie Bar patří mezi kvalitní výrobky od výrobce nábytku Kovobel Nábytek Atan nabízí moderní nábytek a stylové doplňky do bytu. Popis Kovobel Barová židle Billie Bar: Provedení: Kovová barová židle BILLIE BAR je vyrobená s čalouněným sedákem a čalouněnou opěrkou. Kostru této barové židle tvoří trubky o rozměru 20 x 20 mm. Povrchová úprava židle je na výběr podle uvedeného vzorníku, židle je lakovaná. Židle je vhodná jak do interiéru domácnosti, tak i do gastro provozů jako židle zátěžová restaurační. Tento typ židle nabízíme i v jídelní variantě. Povrchová úprava: Kostra vypalovaný práškový lak dle nabídky ve vzorníku nebo nerez. Výběr čalounění je podle níže uvedené nabídky vzorníku. Na přání zajišťujeme také očalo...

Více informací
od 5 023 Kč
Koupit nejlevněji

Kovobel Bilo bar

Kovobel Barová židle Bilo bar od Atan Nábytek Kovobel Barová židle Bilo bar patří mezi kvalitní výrobky od výrobce nábytku Kovobel Nábytek Atan nabízí moderní nábytek a stylové doplňky do bytu. Popis Kovobel Barová židle Bilo bar: Provedení: Kovová barová židle je vyrobená s čalouněným sedákem a kovovou opěrkou. Kostru této barové židle tvoří trubky o průměru 20 mm. Povrchová úprava židle je na výběr podle uvedeného vzorníku, židle je lakovaná. Židle je vhodná jak do interiéru domácnosti, tak i do gastro provozů jako židle zátěžová restaurační. Tento typ židle nabízíme i v jídelní variantě. Povrchová úprava: Kostra vypalovaný práškový lak dle nabídky ve vzorníku. Výběr čalounění je podle níže uvedené nabídky vzorníku. Na přání zajišťujeme také očalounění židle do dodané látky zákazník...

Více informací
od 1 746 Kč
Koupit nejlevněji

Kovobel Blake Bar

Kovobel Barová židle Blake Bar od Atan Nábytek Kovobel Barová židle Blake Bar patří mezi kvalitní výrobky od výrobce nábytku Kovobel Nábytek Atan nabízí moderní nábytek a stylové doplňky do bytu. Popis Kovobel Barová židle Blake Bar: Provedení: Kovová barová židle BLAKE BAR je vyrobená s čalouněným sedákem a čalouněnou opěrkou. Kostru této barové židle tvoří trubky o rozměru 20 x 20 mm. Povrchová úprava židle je na výběr podle uvedeného vzorníku, židle je lakovaná. Židle je vhodná jak do interiéru domácnosti, tak i do gastro provozů jako židle zátěžová restaurační. Tento typ židle nabízíme i v jídelní variantě. Povrchová úprava: Kostra vypalovaný práškový lak dle nabídky ve vzorníku nebo nerez. Výběr čalounění je podle níže uvedené nabídky vzorníku. Na přání zajišťujeme také očalouněn...

Více informací
od 3 428 Kč
Koupit nejlevněji

Kovobel City Bar sedáku 67 cm

Kovobel Barová židle City Bar sedáku 67 cm od Atan Nábytek Kovobel Barová židle City Bar sedáku 67 cm patří mezi kvalitní výrobky od výrobce nábytku Kovobel Nábytek Atan nabízí moderní nábytek a stylové doplňky do bytu. Popis Kovobel Barová židle City Bar sedáku 67 cm: Provedení: Kovová barová židle CITY BAR je vyrobená s čalouněným sedákem a čalouněnou opěrkou. Kostru této barové židle tvoří trubky o rozměru 20 x 20 mm. Povrchová úprava židle je na výběr podle uvedeného vzorníku, židle je lakovaná. Židle je vhodná jak do interiéru domácnosti, tak i do gastro provozů jako židle zátěžová restaurační. Tento typ židle nabízíme ve variantě barové se 2 volitelnými výškami - 67 nebo 80 cm. Nabízíme tento typ židle i v jídelní variantě. Povrchová úprava: Kostra vypalovaný práškový lak dle...

Více informací
od 2 453 Kč
Koupit nejlevněji

Kovobel Cliff Bar

Kovobel Barová židle Cliff Bar od Atan Nábytek Kovobel Barová židle Cliff Bar patří mezi kvalitní výrobky od výrobce nábytku Kovobel Nábytek Atan nabízí moderní nábytek a stylové doplňky do bytu. Popis Kovobel Barová židle Cliff Bar: Provedení: Kovová barová židle CLIFF BAR s područkami je vyrobená s čalouněným sedákem a čalouněnou opěrkou látkou, přírodní kůží nebo koženkou (ekokůží). Kostru této barové židle tvoří trubky o průměru 20 mm. Židle je vhodná jak do interiéru domácnosti, tak i do gastro provozů jako židle zátěžová restaurační. Tento typ barové židle nabízíme i ve variantě bez područek. Povrchová úprava: Kostra vypalovaný práškový lak dle nabídky ve vzorníku nebo nerez. Výběr čalounění je podle níže uvedené nabídky vzorníku. Na přání zajišťujeme také očalounění židle do ...

Více informací
od 5 686 Kč
Koupit nejlevněji

Kovobel Cliff Bar 67 cm

Kovobel Barová židle Cliff Bar 67 cm od Atan Nábytek Kovobel Barová židle Cliff Bar 67 cm patří mezi kvalitní výrobky od výrobce nábytku Kovobel Nábytek Atan nabízí moderní nábytek a stylové doplňky do bytu. Popis Kovobel Barová židle Cliff Bar 67 cm: Provedení: Kovová barová židle CLIFF BAR je vyrobená s čalouněným sedákem a čalouněnou opěrkou látkou, přírodní kůží nebo koženkou (ekokůží). Kostru této barové židle tvoří trubky o průměru 20 mm. Židle je vhodná jak do interiéru domácnosti, tak i do gastro provozů jako židle zátěžová restaurační. Tento typ barové židle nabízíme ve variantě bez područek. Povrchová úprava: Kostra vypalovaný práškový lak dle nabídky ve vzorníku nebo nerez. Výběr čalounění je podle níže uvedené nabídky vzorníku. Na přání zajišťujeme také očal...

Více informací
od 3 862 Kč
Koupit nejlevněji

Kovobel Cross Bar sedáku 67 cm

Kovobel Barová židle Cross Bar sedáku 67 cm od Atan Nábytek Kovobel Barová židle Cross Bar sedáku 67 cm patří mezi kvalitní výrobky od výrobce nábytku Kovobel Nábytek Atan nabízí moderní nábytek a stylové doplňky do bytu. Popis Kovobel Barová židle Cross Bar sedáku 67 cm: Provedení: Kovová barová židle CROSS BAR je vyrobená s čalouněným sedákem a čalouněnou opěrkou látkou, přírodní kůží nebo koženkou (ekokůží). Kostru této barové židle tvoří trubky o rozměru 20x20 mm. Židle je vhodná jak do interiéru domácnosti, tak i do gastro provozů jako židle zátěžová restaurační. Povrchová úprava: Kostra vypalovaný práškový lak dle nabídky ve vzorníku nebo nerez. Výběr čalounění je podle níže uvedené nabídky vzorníku. Na přání zajišťujeme také očalounění židle do dodané látky zákazníka. Za pří...

Více informací
od 4 331 Kč
Koupit nejlevněji

Kovobel Dale Bar

Kovobel Barová židle Dale Bar od Atan Nábytek Kovobel Barová židle Dale Bar patří mezi kvalitní výrobky od výrobce nábytku Kovobel Nábytek Atan nabízí moderní nábytek a stylové doplňky do bytu. Popis Kovobel Barová židle Dale Bar: Provedení: Kovová barová židle DALE BAR je vyrobená s čalouněným sedákem a čalouněnou opěrkou. Kostru této barové židle tvoří trubky o rozměru 20 x 20 mm. Povrchová úprava židle je na výběr podle uvedeného vzorníku, židle je lakovaná. Židle je vhodná jak do interiéru domácnosti, tak i do gastro provozů jako židle zátěžová restaurační. Tento typ židle nabízíme i v jídelní variantě. Povrchová úprava: Kostra vypalovaný práškový lak dle nabídky ve vzorníku nebo nerez. Výběr čalounění je podle níže uvedené nabídky vzorníku. Na přání zajišťujeme také očalounění ži...

Více informací
od 4 216 Kč
Koupit nejlevněji

Kovobel Dixie Bar

Kovobel Barová židle Dixie Bar od Atan Nábytek Kovobel Barová židle Dixie Bar patří mezi kvalitní výrobky od výrobce nábytku Kovobel Nábytek Atan nabízí moderní nábytek a stylové doplňky do bytu. Popis Kovobel Barová židle Dixie Bar: Provedení: Kovová barová židle DIXIE BAR snížené výšky sedáku 67 cm je vyrobená s čalouněným sedákem. Kostru této barové židle tvoří trubky o rozměru 30x15 mm. Povrchová úprava židle je na výběr podle uvedeného vzorníku, židle je lakovaná. Židle je vhodná jak do interiéru domácnosti, tak i do gastro provozů jako židle zátěžová restaurační. Tento typ židle nabízíme i v jídelní variantě. Povrchová úprava: Kostra vypalovaný práškový lak dle nabídky ve vzorníku. Výběr čalounění je podle níže uvedené nabídky vzorníku. Na přání zajišťujeme také očalounění židle...

Více informací
od 2 361 Kč
Koupit nejlevněji

Kovobel Elmer Bar 67 cm

Kovobel Barová židle Elmer Bar 67 cm od Atan Nábytek Kovobel Barová židle Elmer Bar 67 cm patří mezi kvalitní výrobky od výrobce nábytku Kovobel Nábytek Atan nabízí moderní nábytek a stylové doplňky do bytu. Popis Kovobel Barová židle Elmer Bar 67 cm: Provedení: Kovová barová židle ELMER BAR je vyrobená s čalouněným sedákem a čalouněnou opěrkou látkou nebo ekokůží (koženkou). Kostru této barové židle tvoří trubky o průměru 16 mm. Židle je vhodná jak do interiéru domácnosti, tak i do gastro provozů jako židle zátěžová restaurační. Nabízíme tento typ židle i v jídelní variantě. Povrchová úprava: Kostru židle je možné objednat v lakovaném provedení podle uvedeného vzorníku. Doplňující nabídky: Nabízíme lakování kovové podnože krycí barvou podle stupnice RAL. Za příplatek lze židli vyr...

Více informací
od 3 031 Kč
Koupit nejlevněji

Kovobel Etta bar

Kovobel Barová židle Etta bar od Atan Nábytek Kovobel Barová židle Etta bar patří mezi kvalitní výrobky od výrobce nábytku Kovobel Nábytek Atan nabízí moderní nábytek a stylové doplňky do bytu. Popis Kovobel Barová židle Etta bar: Provedení: Kovová barová židle ETTA BAR je vyrobená s čalouněným sedákem a opěrkou látkou nebo koženkou (ekokůží). Kostru této barové židle tvoří trubky o průměru 20 mm. Židle je vhodná jak do interiéru domácnosti, tak i do gastro provozů jako židle zátěžová restaurační. Nabízíme tento typ židle i v jídelní variantě. Povrchová úprava: Kostru židle je možné objednat v lakovaném provedení podle uvedeného vzorníku. Doplňující nabídky: Nabízíme lakování kovové podnože krycí barvou podle stupnice RAL....

Více informací
od 1 853 Kč
Koupit nejlevněji

Kovobel Hera Bar sedáku 67 cm

Kovobel Barová židle Hera Bar sedáku 67 cm od Atan Nábytek Kovobel Barová židle Hera Bar sedáku 67 cm patří mezi kvalitní výrobky od výrobce nábytku Kovobel Nábytek Atan nabízí moderní nábytek a stylové doplňky do bytu. Popis Kovobel Barová židle Hera Bar sedáku 67 cm: Provedení: Kovová barová židle HERA BAR je vyrobená s čalouněným sedákem a kovovou opěrkou. Kostru této barové židle tvoří trubky o průměru 22,2 mm. Povrchová úprava židle je na výběr podle uvedeného vzorníku, židle je lakovaná. Židle je vhodná jak do interiéru domácnosti, tak i do gastro provozů jako židle zátěžová restaurační. Tento typ židle nabízíme ve variantě barové se 2 volitelnými výškami - 67 nebo 80 cm. Nabízíme tento typ židle i v jídelní variantě. Povrchová úprava: Kostra vypalovaný práškový lak dle nabíd...

Více informací
od 1 767 Kč
Koupit nejlevněji

Kovobel Jaco bar

Kovobel Barová židle Jaco bar od Atan Nábytek Kovobel Barová židle Jaco bar patří mezi kvalitní výrobky od výrobce nábytku Kovobel Nábytek Atan nabízí moderní nábytek a stylové doplňky do bytu. Popis Kovobel Barová židle Jaco bar: Provedení: Kovová barová židle je vyrobená s čalouněným sedákem a kovovou opěrkou. Kostru této barové židle tvoří trubky o průměru 22 mm. Povrchová úprava židle je na výběr podle uvedeného vzorníku, židle je lakovaná. Židle je vhodná jak do interiéru domácnosti, tak i do gastro provozů jako židle zátěžová restaurační. Tento typ židle nabízíme i v jídelní variantě. Povrchová úprava: Kostra vypalovaný práškový lak dle nabídky ve vzorníku. Výběr čalounění je podle níže uvedené nabídky vzorníku. Na přání zajišťujeme také očalounění židle do dodané látky zákazník...

Více informací
od 2 307 Kč
Koupit nejlevněji

Kovobel Jana Bar Výsška 67 cm

Kovobel Barová židle Jana Bar Výsška 67 cm od Atan Nábytek Kovobel Barová židle Jana Bar Výsška 67 cm patří mezi kvalitní výrobky od výrobce nábytku Kovobel Nábytek Atan nabízí moderní nábytek a stylové doplňky do bytu. Popis Kovobel Barová židle Jana Bar Výsška 67 cm: Provedení: Kovová barová židle JANA BAR je vyrobená s čalouněným sedákem látkou nebo ekokůží (koženkou). Kostru této barové židle tvoří trubky o průměru 20 mm. Židle je vhodná jak do interiéru domácnosti, tak i do gastro provozů jako židle zátěžová restaurační. Tento typ židle nabízíme ve variantě barové se 2 volitelnými výškami - 67 nebo 80 cm. Nabízíme tento typ židle i v jídelní variantě. Povrchová úprava: Kostru židle je možné objednat v lakovaném provedení podle uvedeného vzorníku. Doplňující nabídky: Nabízíme lako...

Více informací
od 2 156 Kč
Koupit nejlevněji

Kovobel Jason Bar

Kovobel Barová židle Jason Bar od Atan Nábytek Kovobel Barová židle Jason Bar patří mezi kvalitní výrobky od výrobce nábytku Kovobel Nábytek Atan nabízí moderní nábytek a stylové doplňky do bytu. Popis Kovobel Barová židle Jason Bar: Provedení: Kovová nerezová barová židle JASON BAR je vyrobená s čalouněným sedákem a čalouněnou opěrkou látkou, přírodní kůží nebo koženkou (ekokůží). Kostru této barové židle tvoří trubky o průměru 18 mm. Židle je vhodná jak do interiéru domácnosti, tak i do gastro provozů jako židle zátěžová restaurační. Tento typ barové židle nabízíme ve snížené výšce 67 cm. Povrchová úprava: Kostra nerezová. Výběr čalounění je podle níže uvedené nabídky vzorníku. Na přání zajišťujeme také očalounění židle do dodané látky zákazníka....

Více informací
od 4 770 Kč
Koupit nejlevněji

Kovobel Moon Bar

Kovobel Barová židle Moon Bar od Atan Nábytek Kovobel Barová židle Moon Bar patří mezi kvalitní výrobky od výrobce nábytku Kovobel Nábytek Atan nabízí moderní nábytek a stylové doplňky do bytu. Popis Kovobel Barová židle Moon Bar: Provedení: Kovová barová židle je vyrobená s čalouněným sedákem a čalouněnou opěrkou. Kostru této barové židle tvoří trubky o rozměru 20 x 20 mm. Povrchová úprava židle je na výběr podle uvedeného vzorníku, židle je lakovaná. Židle je vhodná jak do interiéru domácnosti, tak i do gastro provozů jako židle zátěžová restaurační. Tento typ židle nabízíme i v jídelní variantě. Povrchová úprava: Kostra vypalovaný práškový lak dle nabídky ve vzorníku nebo nerez. Výběr čalounění je podle níže uvedené nabídky vzorníku. Na přání zajišťujeme také očalounění židle do do...

Více informací
od 4 743 Kč
Koupit nejlevněji

Kovobel Oslo Bar

Kovobel Barová židle Oslo Bar od Atan Nábytek Kovobel Barová židle Oslo Bar patří mezi kvalitní výrobky od výrobce nábytku Kovobel Nábytek Atan nabízí moderní nábytek a stylové doplňky do bytu. Popis Kovobel Barová židle Oslo Bar: Provedení: Kovová barová židle OSLO BAR je vyrobená s čalouněným sedákem a čalouněnou opěrkou. Kostru této barové židle tvoří trubky o rozměru 20 x 20 mm. Povrchová úprava židle je na výběr podle uvedeného vzorníku, židle je lakovaná. Židle je vhodná jak do interiéru domácnosti, tak i do gastro provozů jako židle zátěžová restaurační. Povrchová úprava: Kostra vypalovaný práškový lak dle nabídky ve vzorníku. Výběr čalounění je podle níže uvedené nabídky vzorníku. Na přání zajišťujeme také očalounění židle do dodané látky zákazníka. Doplňující nabídky: Nabízím...

Více informací
od 2 545 Kč
Koupit nejlevněji

Kovobel Paco Bar sedáku 67

Kovobel Barová židle Paco Bar sedáku 67 od Atan Nábytek Kovobel Barová židle Paco Bar sedáku 67 patří mezi kvalitní výrobky od výrobce nábytku Kovobel Nábytek Atan nabízí moderní nábytek a stylové doplňky do bytu. Popis Kovobel Barová židle Paco Bar sedáku 67: Provedení: Kovová barová židle PACO BAR je vyrobená s čalouněným sedákem a čalouněnou opěrkou. Kostru této barové židle tvoří trubky o rozměru 20 x 20 mm. Povrchová úprava židle je na výběr podle uvedeného vzorníku, židle je lakovaná. Židle je vhodná jak do interiéru domácnosti, tak i do gastro provozů jako židle zátěžová restaurační. Tento typ židle nabízíme ve variantě barové se 2 volitelnými výškami - 67 nebo 80 cm. Nabízíme tento typ židle i v jídelní variantě. Povrchová úprava: Kostra vypalovaný práškový lak dle nabídky ...

Více informací
od 2 260 Kč
Koupit nejlevněji

Kovobel Roma Bar

Kovobel Barová židle Roma Bar od Atan Nábytek Kovobel Barová židle Roma Bar patří mezi kvalitní výrobky od výrobce nábytku Kovobel Nábytek Atan nabízí moderní nábytek a stylové doplňky do bytu. Popis Kovobel Barová židle Roma Bar: Provedení: Kovová barová židle ROMA BAR snížené výšky sedáku je vyrobená s čalouněným sedákem. Kostru této barové židle tvoří trubky o průměru 20 mm. Židle je vhodná jak do interiéru domácnosti, tak i do gastro provozů jako židle zátěžová restaurační. Tento typ židle nabízíme i v jídelní variantě. Povrchová úprava: Kostra vypalovaný práškový lak dle nabídky ve vzorníku. Výběr čalounění je podle níže uvedené nabídky vzorníku. Na přání zajišťujeme také očalounění židle do dodané látky zákazníka. Doplňující nabídky: Nabízíme lakování kovové podnože krycí barvou...

Více informací
od 1 642 Kč
Koupit nejlevněji

Kovobel Ruby Bar sedáku 67 cm

Kovobel Barová židle Ruby Bar sedáku 67 cm od Atan Nábytek Kovobel Barová židle Ruby Bar sedáku 67 cm patří mezi kvalitní výrobky od výrobce nábytku Kovobel Nábytek Atan nabízí moderní nábytek a stylové doplňky do bytu. Popis Kovobel Barová židle Ruby Bar sedáku 67 cm: Provedení: Kovová barová židle RUBY BAR je vyrobená s čalouněným sedákem a čalouněnou opěrkou látkou nebo ekokůží (koženkou). Kostru této barové židle tvoří trubky o průměru 20 mm. Židle je vhodná jak do interiéru domácnosti, tak i do gastro provozů jako židle zátěžová restaurační. Tento typ židle nabízíme ve variantě barové se 2 volitelnými výškami - 67 nebo 80 cm. Nabízíme tento typ židle i v jídelní variantě. Povrchová úprava: Kostru židle je možné objednat v lakovaném provedení podle uvedeného vzorníku. Doplňujíc...

Více informací
od 2 005 Kč
Koupit nejlevněji

Kovobel Sandra Bar sedáku 67 cm

Kovobel Barová židle Sandra Bar sedáku 67 cm od Atan Nábytek Kovobel Barová židle Sandra Bar sedáku 67 cm patří mezi kvalitní výrobky od výrobce nábytku Kovobel Nábytek Atan nabízí moderní nábytek a stylové doplňky do bytu. Popis Kovobel Barová židle Sandra Bar sedáku 67 cm: Provedení: Kovová barová židle SANDRA BAR je vyrobená s čalouněným sedákem látkou nebo ekokůží (koženkou) a kovovou opěrkou. Kostru této barové židle tvoří trubky o průměru 25,4 mm. Židle je vhodná jak do interiéru domácnosti, tak i do gastro provozů jako židle zátěžová restaurační. Nabízíme tento typ židle i v jídelní variantě. Povrchová úprava: Kostru židle je možné objednat v lakovaném provedení podle uvedeného vzorníku. Doplňující nabídky: Nabízíme lakování kovové podnože krycí barvou podle stupnice RAL. Za...

Více informací
od 1 888 Kč
Koupit nejlevněji

Kovobel Tirza bar

Kovobel Barová židle Tirza bar od Atan Nábytek Kovobel Barová židle Tirza bar patří mezi kvalitní výrobky od výrobce nábytku Kovobel Nábytek Atan nabízí moderní nábytek a stylové doplňky do bytu. Popis Kovobel Barová židle Tirza bar: Provedení: Kovová barová židle je vyrobená s čalouněným sedákem a kovovou opěrkou. Kostru této barové židle tvoří trubky o rozměru 20x20 mm. Povrchová úprava židle je na výběr podle uvedeného vzorníku, židle je lakovaná. Židle je vhodná jak do interiéru domácnosti, tak i do gastro provozů jako židle zátěžová restaurační. Tento typ židle nabízíme i v jídelní variantě. Povrchová úprava: Kostra vypalovaný práškový lak dle nabídky ve vzorníku. Výběr čalounění je podle níže uvedené nabídky vzorníku. Na přání zajišťujeme také očalounění židle do dodané látky zá...

Více informací
od 2 549 Kč
Koupit nejlevněji

Kovobel Xenie Bar Výška sedáku 67 cm

Kovobel Barová židle Xenie Bar Výška sedáku 67 cm od Atan Nábytek Kovobel Barová židle Xenie Bar Výška sedáku 67 cm patří mezi kvalitní výrobky od výrobce nábytku Kovobel Nábytek Atan nabízí moderní nábytek a stylové doplňky do bytu. Popis Kovobel Barová židle Xenie Bar Výška sedáku 67 cm: Provedení: Kovová barová židle XENIE BAR je vyrobená s čalouněným sedákem a čalouněnou opěrkou látkou nebo ekokůží (koženkou). Kostru této barové židle tvoří trubky o průměru 25,4 mm. Židle je vhodná jak do interiéru domácnosti, tak i do gastro provozů jako židle zátěžová restaurační. Tento typ židle nabízíme ve variantě barové se 2 volitelnými výškami - 67 nebo 80 cm. Nabízíme tento typ židle i v jídelní variantě. Povrchová úprava: Kostru židle je možné objednat v lakovaném provedení podle uvedenéh...

Více informací
od 1 784 Kč
Koupit nejlevněji

Podobné fráze: