Kde jsem:  Katalog  >  Dům, byt a zahrada  >  Nábytek a doplňky  >  Nábytek  >  Židle  >  Barové židle

Barové židle

Výrobci:

Tempo Kondela  •  Stima  •  Autronic  •  Halmar  •  Pedrali  •  Plust  •  Signal  •  Ld Seating
Nalezeno:    460 produktů

Podobné fráze:

Tempo Kondela Karmin HS9001-1

židle, taburet Karmin HS9001-1, černý plast / chrom Židle, respektive taburet na kolečkách a s nastavitelnou výškou. Tento typ taburetu je dodáván pouze v balení po 4 kusech !!! Technická specifikace: * Rozměr: (ŠxVxH) 32x45-60x32 cm * Materiál: základna kov, sedák plast * Nosnost: 90 kg * Hmotnost: 3,3 kg * Funkce: otáčení, nastavitelná výška sezení * Záruční doba: 24 měsíců

Více informací
od 819 Kč
Koupit nejlevněji

Tempo Kondela LARIA - černá ekokůže / chrom

Tempo Kondela Barová židle LARIA - černá ekokůže / chrom od Atan Nábytek Tempo Kondela Barová židle LARIA - černá ekokůže / chrom patří mezi kvalitní výrobky od výrobce nábytku Tempo Kondela Nábytek Atan nabízí moderní nábytek a stylové doplňky do bytu. Popis Tempo Kondela Barová židle LARIA - černá ekokůže / chrom: Provedení: Barová židle s výškově nastavitelným sedákem a s nízkým opěradlem. Barová židle je vyrobena v kombinaci chromové podnože a sedáku v černé ekokůži. Díky svému jednoduchému, čistému designu se tato barová židle hodí do všech vhodných interiérů domácnosti, restaurací, barů apod. Židle je dodávána v demontu. Nabízíme možnost smontování.

Více informací
od 930 Kč
Koupit nejlevněji

Tempo Kondela LARIA - zelená ekokůže / chrom

Tempo Kondela Barová židle LARIA - zelená ekokůže / chrom od Atan Nábytek Tempo Kondela Barová židle LARIA - zelená ekokůže / chrom patří mezi kvalitní výrobky od výrobce nábytku Tempo Kondela Nábytek Atan nabízí moderní nábytek a stylové doplňky do bytu. Popis Tempo Kondela Barová židle LARIA - zelená ekokůže / chrom: Provedení: Barová židle s výškově nastavitelným sedákem a s nízkým opěradlem. Barová židle je vyrobena v kombinaci chromové podnože a sedáku v zelené ekokůži. Díky svému jednoduchému, čistému designu se tato barová židle hodí do všech vhodných interiérů domácnosti, restaurací, barů apod. Židle je dodávána v demontu. Počet balíků: 1 Nabízíme možnost smontování.

Více informací
od 930 Kč
Koupit nejlevněji

Tempo Kondela LARIA NEW - ekokůže hnědá / chrom

Tempo Kondela Barová židle LARIA NEW - ekokůže hnědá / chrom od Atan Nábytek Tempo Kondela Barová židle LARIA NEW - ekokůže hnědá / chrom patří mezi kvalitní výrobky od výrobce nábytku Tempo Kondela Nábytek Atan nabízí moderní nábytek a stylové doplňky do bytu. Popis Tempo Kondela Barová židle LARIA NEW - ekokůže hnědá / chrom: Barová židle LARIA NEW je očalouněna hnědou ekokůží. Konstrukce je chromová. Židle je výškově nastavitelná v rozmezí 64-85 cm. Nosnost židle je 100 kg. Židle je určena do domácností. Dodáváno v demontu.

Více informací
od 930 Kč
Koupit nejlevněji

Tempo Kondela LEORA 2 NEW - šedohnědá taupe látka / chrom

Tempo Kondela Barová židle LEORA 2 NEW - šedohnědá taupe látka / chrom od Atan Nábytek Tempo Kondela Barová židle LEORA 2 NEW - šedohnědá taupe látka / chrom patří mezi kvalitní výrobky od výrobce nábytku Tempo Kondela Nábytek Atan nabízí moderní nábytek a stylové doplňky do bytu. Popis Tempo Kondela Barová židle LEORA 2 NEW - šedohnědá taupe látka / chrom: Barová židle Leora NEW je jedinečná svým otočným a výškově nastavitelným sedadlem s područkami. Výšku sedadla si jednoduše nastavíte pomocí páčky. Sedadlo je potažené šedohnědou potahovou látkou. Dodávaná v demontu.

Více informací
od 1 540 Kč
Koupit nejlevněji

Tempo Kondela Leora New - bílá ekokůže / chrom

Tempo Kondela Barová židle Leora New - bílá ekokůže / chrom od Atan Nábytek Tempo Kondela Barová židle Leora New - bílá ekokůže / chrom patří mezi kvalitní výrobky od výrobce nábytku Tempo Kondela Nábytek Atan nabízí moderní nábytek a stylové doplňky do bytu. Popis Tempo Kondela Barová židle Leora New - bílá ekokůže / chrom: Barová židle Leora NEW je jedinečná svým otočným a výškově nastavitelným sedadlem s područkami. Kovové opěrky jsou zjemněné ekokůží. Výšku sedadla si jednoduše nastavíte pomocí páčky. Sedadlo je potažené bílou ekokůží, všechno drží pevná kovová konstrukce. Hloubka sedu: 48 cm Dodávaná v demontu.

Více informací
od 1 540 Kč
Koupit nejlevněji

Tempo Kondela LORASA - černá látka s efektem broušené kůže

Tempo Kondela Barová židle LORASA - černá látka s efektem broušené kůže od Atan Nábytek Tempo Kondela Barová židle LORASA - černá látka s efektem broušené kůže patří mezi kvalitní výrobky od výrobce nábytku Tempo Kondela Nábytek Atan nabízí moderní nábytek a stylové doplňky do bytu. Popis Tempo Kondela Barová židle LORASA - černá látka s efektem broušené kůže: Barová židle LORASA je čalouněna látkou s efektem broušené kůže, podnož židle je kovová. Barevné provedení: černá Židle je výškově nastavitelná. Výška sedu je 60-81 cm. Dodáváno v demontu.

Více informací
od 1 730 Kč
Koupit nejlevněji

Tempo Kondela LORASA - hnědá látka s efektem broušené kůže

Tempo Kondela Barová židle LORASA - hnědá látka s efektem broušené kůže od Atan Nábytek Tempo Kondela Barová židle LORASA - hnědá látka s efektem broušené kůže patří mezi kvalitní výrobky od výrobce nábytku Tempo Kondela Nábytek Atan nabízí moderní nábytek a stylové doplňky do bytu. Popis Tempo Kondela Barová židle LORASA - hnědá látka s efektem broušené kůže: Barová židle LORASA je čalouněna látkou s efektem broušené kůže, podnož židle je kovová. Barevné provedení: hnědá Židle je výškově nastavitelná. Výška sedu je 60-81 cm. Dodáváno v demontu.

Více informací
od 1 730 Kč
Koupit nejlevněji

Tempo Kondela MABEL

židle, taburet MABEL modrá Židle, respektive taburet s nastavitelnou výškou. Technická specifikace: * Rozměr: (ŠxVxH) 31x45-60x32 cm * Výška sedu: 45-60 cm * Materiál: základna kov, sedák plast * Nosnost: 90 kg * Hmotnost: 3,3 kg * Funkce: otáčení, nastavitelná výška sezení * Záruční doba: 24 měsíců

Více informací
od 719 Kč
Koupit nejlevněji

Tempo Kondela MARID - bílá ekokůže/chromová

Tempo Kondela Barová židle MARID - bílá ekokůže/chromová od Atan Nábytek Tempo Kondela Barová židle MARID - bílá ekokůže/chromová patří mezi kvalitní výrobky od výrobce nábytku Tempo Kondela Nábytek Atan nabízí moderní nábytek a stylové doplňky do bytu. Popis Tempo Kondela Barová židle MARID - bílá ekokůže/chromová: Výškově nastavitelná barová židle MARID je čalouněna ekokůží. Kostra židle je chromová. Výška sedáku je 62-83 cm. Barevné provedení: bílá Dodáváno v demontu.

Více informací
od 1 540 Kč
Koupit nejlevněji

Tempo Kondela MARID - černá ekokůže/chromová

Tempo Kondela Barová židle MARID - černá ekokůže/chromová od Atan Nábytek Tempo Kondela Barová židle MARID - černá ekokůže/chromová patří mezi kvalitní výrobky od výrobce nábytku Tempo Kondela Nábytek Atan nabízí moderní nábytek a stylové doplňky do bytu. Popis Tempo Kondela Barová židle MARID - černá ekokůže/chromová: Výškově nastavitelná barová židle MARID je čalouněna ekokůží. Kostra židle je chromová. Výška sedáku je 62-83 cm. Barevné provedení: černá Dodáváno v demontu.

Více informací
od 1 540 Kč
Koupit nejlevněji

Tempo Kondela MARIOLA NEW - světle šedá

Tempo Kondela Barová židle MARIOLA NEW - světle šedá od Atan Nábytek Tempo Kondela Barová židle MARIOLA NEW - světle šedá patří mezi kvalitní výrobky od výrobce nábytku Tempo Kondela Nábytek Atan nabízí moderní nábytek a stylové doplňky do bytu. Popis Tempo Kondela Barová židle MARIOLA NEW - světle šedá: K barovému stolu či pultu patří barová židle. Židle Mariola NEW si vás získá svým designem i propracovanými detaily. Designéři mysleli na maximální pohodlí. Sedadlo je tvarované, což zvyšuje komfort při stolování. Je čalouněné světle šedou látkou. Konstrukce je zhotovena z černého kovu. Dodávaná v demontu.

Více informací
od 1 120 Kč
Koupit nejlevněji

Tempo Kondela MARIOLA NEW - tmavě šedá

Tempo Kondela Barová židle MARIOLA NEW - tmavě šedá od Atan Nábytek Tempo Kondela Barová židle MARIOLA NEW - tmavě šedá patří mezi kvalitní výrobky od výrobce nábytku Tempo Kondela Nábytek Atan nabízí moderní nábytek a stylové doplňky do bytu. Popis Tempo Kondela Barová židle MARIOLA NEW - tmavě šedá: K barovému stolu či pultu patří barová židle. Židle Mariola NEW si vás získá svým designem i propracovanými detaily. Designéři mysleli na maximální pohodlí. Sedadlo je tvarované, což zvyšuje komfort při stolování. Je čalouněné kvalitní tmavě šedou látkou. Konstrukce je vyrobena z černého kovu. Dodávána v demontu.

Více informací
od 1 120 Kč
Koupit nejlevněji

Tempo Kondela Tahira - šedohnědá látka / černá

Tempo Kondela Barová židle Tahira - šedohnědá látka / černá od Atan Nábytek Tempo Kondela Barová židle Tahira - šedohnědá látka / černá patří mezi kvalitní výrobky od výrobce nábytku Tempo Kondela Nábytek Atan nabízí moderní nábytek a stylové doplňky do bytu. Popis Tempo Kondela Barová židle Tahira - šedohnědá látka / černá: Barová židle Tahira v moderním designu. Elegantní židle na vysokých nohách zaujme svým vzhledem i funkčností. Je vyrobena z buku v černé barvě a čalouněná šedohnědou látkou. Šířka sedu: 36 cm Dodávaná v demontu.

Více informací
od 2 290 Kč
Koupit nejlevněji

Tempo Kondela TERKAN - koňaková/černá

Tempo Kondela Barová židle TERKAN - koňaková/černá od Atan Nábytek Tempo Kondela Barová židle TERKAN - koňaková/černá patří mezi kvalitní výrobky od výrobce nábytku Tempo Kondela Nábytek Atan nabízí moderní nábytek a stylové doplňky do bytu. Popis Tempo Kondela Barová židle TERKAN - koňaková/černá: Moderní barová židle TERKAN je čalouněna ekokůží v barvě koňak. Opěrák je zdobený prošíváním. Kostra židle je kovová, barva černá. Sedák je výškově nastavitelný - rozmezí 62-73 cm. Nosnost židle je 100 kg. Dodáváno v demontu.

Více informací
od 1 970 Kč
Koupit nejlevněji

Tempo Kondela TORANA - světlehnědá/hnědá/buk

Tempo Kondela Barová židle TORANA - světlehnědá/hnědá/buk od Atan Nábytek Tempo Kondela Barová židle TORANA - světlehnědá/hnědá/buk patří mezi kvalitní výrobky od výrobce nábytku Tempo Kondela Nábytek Atan nabízí moderní nábytek a stylové doplňky do bytu. Popis Tempo Kondela Barová židle TORANA - světlehnědá/hnědá/buk: Barová židle TORANA perfektně zapadne do interiéru v moderním a industriálním stylu. Konstrukce je zhotovena z kovu, čalouněna potahovou látkou. Barvevné provedení: světle hnědá / hnědá / buk Dodávané v demontu.

Více informací
od 1 250 Kč
Koupit nejlevněji

Unis 00502

Unis Barová dřevěná židle 00502 od Atan Nábytek Unis Barová dřevěná židle 00502 patří mezi kvalitní výrobky od výrobce nábytku Unis Nábytek Atan nabízí moderní nábytek a stylové doplňky do bytu. Popis Unis Barová dřevěná židle 00502: Provedení: Barová dřevěná židle je vyrobená ze stoprocentního smrkového masivu. Nabízíme možnost objednání též v borovicovém masivu. Židle je vhodná do stylového selského interiéru. Povrchová úprava: Židle je povrchově zakončena dekoračním voskem OSMO COLOR, který nechá vyniknout přirozenou kresbu dřeva. Dekorační transparentní vosky na židli odpuzují vodu a nečistoty, neobsahují žádné konzervační látky a jsou zdravotně nezávadné. Nabízíme možnost objednání této židle i bez povrchové úpravy, pouze v surovém stavu, pro další individuální úpravy....

Více informací
od 1 855 Kč
Koupit nejlevněji

Bernkop Židle 373 782 Adam

Provedení: Dřevěná přístavná židle je vyrobená z masivního buku s čalouněným sedákem látkou, kůží nebo koženkou. Tato jídelní židle bez opěrky židle z kolekce ADAM se může použít nejen jako přístavná židle ke stolu pro hosty, ale je vhodná i jako solitérní židle do ložnice nebo předsíně. Židle je vhodná jak do interiérů domácností, tak i do zátěžových prostor jako židle restaurační (restaurace, kavárny, apod.). Povrchová úprava: Moření a lakování. Výběr barevného zakončení židle je podle nabíd...

Více informací

Unis Dřevěná židle 00526 stolička větší

Provedení: Dřevěná přístavná stolička je vyrobená ze stoprocentního smrkového masivu. Nabízíme možnost objednání též v borovicovém masivu. Stolička je vhodná do stylového selského interiéru nejen na chaty a chalupy. Povrchová úprava: Židle je povrchově zakončena dekoračním voskem OSMO COLOR, který nechá vyniknout přirozenou kresbu dřeva. Dekorační transparentní vosky na židli odpuzují vodu a nečistoty, neobsahují žádné konzervační látky a jsou zdravotně nezávadné. Nabízíme možnost objednání té...

Více informací

Idea Stolička STELLA

Provedení: Stolička STELLA najde své uplatnění snad v jakémkoli pokoji. Stoličku lze umístit nejen do ložnice, ale také do dětského pokoje nebo předsíně. Malá stolička v provedení MDF a pevných nohou z masivní borovice. Bílou stoličku využijete v každé místnosti. Má měkký sedák a pěkně tvarované nohy. Zboží je dodáváno v demontu.

Více informací

Stima Židle Pino stolička

Klasická stolička Pino je vyrobena z borovicového masivu. Lze kombinovat s ostatními židlemi Pino (viz související zboží).

Více informací

Idea Stolička 850 lakovaná

Provedení: Moderní a elegantní stolička, která je zároveň velmi skladná. Oceníte ji při práci i pro návštěvy, snadno ji uklidíte. Stolička je vyrobena z masivního smrku v lakovaném provedení. Zboží je dodáváno v demontu.

Více informací

barová židle CT-123-1 COF Autronic

Barová židle CT-123-1 COF Autronic. Židle má příčku pro opření nohou, včetně plastové ochrany trnože. Materiál:chrom, / plast Barva: hnědá Rozměry: 39x39x110x75 Dodáváno v demontu.

Více informací

Barová židle ILANA bílá Tempo Kondela

Kvalitní designová barová židle ILANA je vyrobená z kvalitního chromu a čalouněná ekokůží v barevném provedení: bílá. Disponuje chromovanou opěrkou pro nohy a pístem pro úpravu výšky. Barva: bílá / chromMateriál:chrom / ekokůžeRozměry:šířka: 36 cmvýška: 67 cmhloubka: 44 cmhloubka sedu: 34 cmvýška sedu: 59 - 80 cmNosnost:100 kgHmotnost:8,1 kgDodáváno v demontu.

Více informací

Barová židle LENOX hnědá Tempo Kondela

Moderní barová židle LENOX vyniká především díky měkkému sedadlu, které je čalouněno hnědou látkou s efektem broušené kůže s dekorativním prošitím. Konstrukce židle včetně opěrky nohou je vyrobena z chromu.Židle je otočná a výškově nastavitelná. Barva: hnědáMateriál:chrom / látkaRozměry:šířka: 42 cmvýška: 84,5 - 105,5 cmhloubka: 45,5 cmvýška sedu: 59 - 81 cmhloubka sedu: 38 cmNosnost:100 kgHmotnost:14,5 kgDodáváno v demontu.

Více informací

Barová židle GALVIN petrolejová Tempo Kondela

Moderní barová židle GALVIN s čistým nadčasovým designem.Noha židle s opěrkou pro nohy je vyrobena z kovu a sedák je čalouněný látkou s efektem broušené kůže v barevném provedení: petrolejová. Výškově nastavitelná. Barva: petrolejováMateriál:kov / látkaRozměry:šířka: 35 cmvýška: 63,5 - 82,5 cmhloubka: 35 cmhloubka sedu: 35 cmvýška sedu: 63,5 - 82,5 cmNosnost:100 kgHmotnost:13 kgDodáváno v demontu.

Více informací

Barová židle CTB-111 Autronic Šedá

Moderní barová židle CTB-111 má pohodlný sedák s příjemným polstrováním čalouněný jemnou látkou ve dvou barevných variantách: šedá a hnědá. Stabilní podnož s poctivou základnou a trnožemi je vyrobena z pevného kovu, který je lakovaný barvou v dekoru buku s 3D vzorem. Podnož je umístěna na černých plastových kluzácích.Barvu židle zvolte ve variantách produktu. Barva:hnědá / bukšedá / bukMateriál:látka / kovRozměry:šířka: 44 cmhloubka: 50 cmvýška: 100 cmvýška sedu: 74 cmNosnost: 110 kgHmotnost:6,...

Více informací

Barová židle H-68

Barová židle se sedákem z lakovaného lamina v matné bílé barvě, nohy jsou z lakované oceli. Zajímavý kovový pletenec pod sedákem je doplněný rafinovaně viditelnými šrouby a černou kovou podpěrkou pro nohy. Dodáváme v demontu. Rozměry: - průměr 30 cm - výška 72 cm

Více informací

Barová židle GERIK černá / bílá Tempo Kondela

Moderní otočná výškově nastavitelná barová židle GERIK má kovovou konstrukci s chromovou úpravou. Židle je čalouněná vysoce kvalitní ekokůží v barevné kombinaci: bílá / černá. Barva: černá / bíláMateriál:kov / ekokůžeRozměry:šířka: 42 cmvýška: 97 - 118,5 cmhloubka: 48,5 cmvýška sedu: 60 - 81,5 cmhloubka sedu: 39 cmNosnost:100 kgHmotnost:15 kgDodáváno v demontu.

Více informací

Barová židle H-48 Halmar bílá

Barová židle je vyrobena v kombinaci chromované ocele a polypropylenu. Židle se dodává v barevném provedení - plast v barvě bílé a černé. Rozměry: šířka: 37 cmvýška: 83 - 105 cmhloubka: 36 cm Materiál: kov/polypropylen Barva: bíláčerná Výběr barvy zvolte prosím ve variantě produktu - barva.Nosnost: 100 kg

Více informací

Barová stolička, tmavosivá látka/kov, MARIOLA NEW

K barovému stolu či pultu patří barová stolička. Stolička Mariola New si vás získá svým designem i propracovanými detaily. Designéři mysleli zejména na maximální pohodlí. Čalouněný sedák tmavěšedou látkou je tvarovaný a zvyšuje tak komfort při stolování. Stabilní barovou židličku na černé kovové konstrukci doporučujeme kombinovat se světlešedou variantou (viz související produkty). Dodáváme v demontu. Rozměry: - šířka 41 cm - hloubka 50 cm - výška 105 cm - výška sedu 78 cm...

Více informací

Barová židle KANDY NEW, černá ekokůže / chrom

Černá barová židle Kandy New s výškově nastavitelným sedem v provedení černé ekokůže a chromu s dekorativním prošitím. Výšku sedu nastavíte pomocí páčky v rozmezí 61-82 cm. Židli s nosností 100 kg dodáváme v demontu. Rozměry: - šířka 40 cm - hloubka 41 cm - výška 87-107 cm - výška sedu 61-82 cm

Více informací

Barová židle, červená / chromová, MARID

Barová židle, MARID Materiál: ekokůže / chrom Barva: červená / chromová Rozměry (ŠxHxV): 45x48x84-105 cm Výška sedu: 62-83 cm Hloubka sedu: 37 cm Hmotnost: 8 kg Dodávané v demontu.

Více informací

Barová stolička, béžová ekokoža/chróm, KANDY NEW

Barová stolička KANDY NEW Materiál: ekokoža / chróm Farba: béžová Rozmery (ŠxHxV): 40x41x87x107 cm výška sedu: 61x82 cm Hloubka sedu: 37 cm Nosnosť 100 kg Dodávané v demonte.

Více informací

Stima Židle Pino taburet

Jídelní židle bez opěrky/taburet Pino je vyroben z masivní borovice.  Použitý lak je bezbarvý. Taburet je vhodné kombinovat ke stolu Pino a židlím Pino (viz související zboží).

Více informací

Židle - barová

Masiv - smrk. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny, může se jednoduchým přetřením znovu renovovat. Je odolný proti vlhku a vodě, opotřebení, necitlivý proti nečistotám. Nedochází k žádným tzv. vodním flekům. Znečištění se nechá snadno setřít. K výběru je několik odstínů povrchové úpravy. Váha 4 kg. Rozměry: - šířka 37 cm - hloubka 37 cm - výška 80 cm Potřebujete-li výrobek jiného rozměru, neváhejte se na nás obrátit. U...

Více informací

Podobné fráze: