Kde jsem:  Katalog  >  Dům, byt a zahrada  >  Nábytek a doplňky  >  Nábytek  >  Židle  >  Barové židle  >  Tempo Kondela

Barové židle Tempo Kondela

Výrobci:

Tempo Kondela  •  Stima  •  Autronic  •  Halmar  •  Pedrali  •  Plust  •  Signal  •  Ld Seating
Nalezeno:    43 produktů

Podobné fráze:

Tempo Kondela Barové + barový pult, BOXER

Tempo Kondela Barové židle + barový pult, BOXER od Atan Nábytek Tempo Kondela Barové židle + barový pult, BOXER patří mezi kvalitní výrobky od výrobce nábytku Tempo Kondela Nábytek Atan nabízí moderní nábytek a stylové doplňky do bytu. Popis Tempo Kondela Barové židle + barový pult, BOXER: Provedení: Praktický barový pultík do kuchyně se dodává v kompletu se dvěma židlemi. Sada je zhotovena z kovu s povrchovým nátěrem aluminium v kombinaci se dřevem. Dřevěné části jsou vyrobeny z odolného MDF materiálu v barevném provedení buk. Rozměry stolu (ŠxHxV) 120x40x88 cm Průměr židle: 39 cm, výška sedu: 59,9 cm. Nosnost židle 100 kg. Židle je skládací. Sestava je dodávána v demontu.

Více informací
od 2 250 Kč
Koupit nejlevněji

Tempo Kondela Leora NEW - černá ekokůže / chrom

Tempo Kondela Barová židle Leora NEW - černá ekokůže / chrom od Atan Nábytek Tempo Kondela Barová židle Leora NEW - černá ekokůže / chrom patří mezi kvalitní výrobky od výrobce nábytku Tempo Kondela Nábytek Atan nabízí moderní nábytek a stylové doplňky do bytu. Popis Tempo Kondela Barová židle Leora NEW - černá ekokůže / chrom: Moderní barová židle s područkami Leora New. Je jedinečná svým otočným a výškově nastavitelným sedákem a područkami. Sedadlo je potažené černou ekokůží s dekorativním prošitím. Konstrukce je zhotovena z kovu v dekoru chrom. Hloubka sedu: 48 cm Dodávaná v demontu.

Více informací
od 1 540 Kč
Koupit nejlevněji

Tempo Kondela , béžová látka / buk, Tahira

Tempo Kondela Barová židle, béžová látka / buk, Tahira od Atan Nábytek Tempo Kondela Barová židle, béžová látka / buk, Tahira patří mezi kvalitní výrobky od výrobce nábytku Tempo Kondela Nábytek Atan nabízí moderní nábytek a stylové doplňky do bytu. Popis Tempo Kondela Barová židle, béžová látka / buk, Tahira: Barová židle Tahir. Vhodná pro příznivce retro nábytku. Díky neutrální barvě ji bez problému sladíte se zbytkem interiéru. Hodí se do baru, kavárny, kuchyně i jídelny. Pohodlně tvarovaná, opatřená opěradlem. Materiál: látka / dřevo. Barva: béžová / buk . Dodávána v demontu.

Více informací
od 1 750 Kč
Koupit nejlevněji

Tempo Kondela , černá / bílá / chrom, Gerik

Tempo Kondela Barová židle, černá / bílá / chrom, Gerik od Atan Nábytek Tempo Kondela Barová židle, černá / bílá / chrom, Gerik patří mezi kvalitní výrobky od výrobce nábytku Tempo Kondela Nábytek Atan nabízí moderní nábytek a stylové doplňky do bytu. Popis Tempo Kondela Barová židle, černá / bílá / chrom, Gerik: Elegantní barová židle Gerik v kombinaci černé a bílé barvy. Upoutá na první pohled svým moderním dvoubarevným designem. Hodí se do baru, kavárny, kuchyně i jídelny. Pohodlně tvarovaná, opatřená opěradlem a praktickou opěrkou na nohy. Židle je výškově nastavitelná. Materiál: ekokůže / kov. Barevné provedení: černá + bílá / chrom. Dodávána v demontu.

Více informací
od 690 Kč
Koupit nejlevněji

Tempo Kondela , černá, CARBRY

Tempo Kondela Barová židle, černá, CARBRY od Atan Nábytek Tempo Kondela Barová židle, černá, CARBRY patří mezi kvalitní výrobky od výrobce nábytku Tempo Kondela Nábytek Atan nabízí moderní nábytek a stylové doplňky do bytu. Popis Tempo Kondela Barová židle, černá, CARBRY: Barová židle CARBRY v černém provedení. Elegantní kousek nábytku, který se hodí do moderního interiéru. Vhodný zejména pro příznivce minimalistického černého nábytku. Své využití najde v jídelně, kuchyni i baru. Sedací část je zhotovena z plastu černé barvy, nožky jsou ze dřeva v černé barvě. Dodávána v demontu.

Více informací
od 1 460 Kč
Koupit nejlevněji

Tempo Kondela , černá, TERKAN

Tempo Kondela Barová židle, černá, TERKAN od Atan Nábytek Tempo Kondela Barová židle, černá, TERKAN patří mezi kvalitní výrobky od výrobce nábytku Tempo Kondela Nábytek Atan nabízí moderní nábytek a stylové doplňky do bytu. Popis Tempo Kondela Barová židle, černá, TERKAN: Elegantní černá barová židle TERKAN. Vhodná do moderního interiéru. Hodí se do baru, kavárny, kuchyně i jídelny. Pohodlně tvarovaná, opatřená opěradlem a opěrkou na nohy. Konstrukce je vyrobena z černého kovu, sedací část je čalouněna látkou v černé barvě. Nastavitelná výška. Dodáváme v demontu.

Více informací
od 1 790 Kč
Koupit nejlevněji

Tempo Kondela , hnědá / černá, HILDA

Tempo Kondela Barová židle, hnědá / černá, HILDA od Atan Nábytek Tempo Kondela Barová židle, hnědá / černá, HILDA patří mezi kvalitní výrobky od výrobce nábytku Tempo Kondela Nábytek Atan nabízí moderní nábytek a stylové doplňky do bytu. Popis Tempo Kondela Barová židle, hnědá / černá, HILDA: Barová židle HILDA v kombinaci hnědé a černé barvy. Vhodná do moderního interiéru. Pohodlně tvarovaná, opatřená opěradlem zad a opěrkou na nohy. Hodí se do baru, kavárny, kuchyně i jídelny. Sedadlo je otočné a výškově nastavitelné. Materiál: látka / ekokůže / kov. Barva: hnědá / černá / chrom. Dodávána v demontu.

Více informací
od 1 270 Kč
Koupit nejlevněji

Tempo Kondela , petrolejová látka s efektem broušené kůže, GALVIN

Tempo Kondela Barová židle, petrolejová látka s efektem broušené kůže, GALVIN od Atan Nábytek Tempo Kondela Barová židle, petrolejová látka s efektem broušené kůže, GALVIN patří mezi kvalitní výrobky od výrobce nábytku Tempo Kondela Nábytek Atan nabízí moderní nábytek a stylové doplňky do bytu. Popis Tempo Kondela Barová židle, petrolejová látka s efektem broušené kůže, GALVIN: Výškově nastavitelná barová židle GALVIN. Vhodná do moderního interiéru. Hodí se do baru, kavárny, kuchyně i jídelny. Pohodlně tvarovaná, opatřená praktickou opěrkou na nohy. Materiál: látka / kov. Barevné provedení: petrolejová / chrom. Dodávána v demontu.

Více informací
od 1 190 Kč
Koupit nejlevněji

Tempo Kondela , šedá/černá, TERKAN

Tempo Kondela Barová židle, šedá/černá, TERKAN od Atan Nábytek Tempo Kondela Barová židle, šedá/černá, TERKAN patří mezi kvalitní výrobky od výrobce nábytku Tempo Kondela Nábytek Atan nabízí moderní nábytek a stylové doplňky do bytu. Popis Tempo Kondela Barová židle, šedá/černá, TERKAN: Elegantní černá barová židle TERKAN. Vhodná do moderního interiéru. Hodí se do baru, kavárny, kuchyně i jídelny. Pohodlně tvarovaná, opatřená opěradlem a opěrkou na nohy. Konstrukce je vyrobena z černého kovu, sedací část je čalouněna látkou v šedé barvě. Nastavitelná výška. Dodáváme v demontu.

Více informací
od 1 790 Kč
Koupit nejlevněji

Tempo Kondela , šedohnědá látka s efektem broušené kůže, GALVIN

Tempo Kondela Barová židle, šedohnědá látka s efektem broušené kůže, GALVIN od Atan Nábytek Tempo Kondela Barová židle, šedohnědá látka s efektem broušené kůže, GALVIN patří mezi kvalitní výrobky od výrobce nábytku Tempo Kondela Nábytek Atan nabízí moderní nábytek a stylové doplňky do bytu. Popis Tempo Kondela Barová židle, šedohnědá látka s efektem broušené kůže, GALVIN: Výškově nastavitelná barová židle GALVIN. Vhodná do moderního interiéru. Hodí se do baru, kavárny, kuchyně i jídelny. Díky neutrální barvě ji bez problému sladíte se zbytkem interiéru. Pohodlně tvarovaná, opatřená praktickou opěrkou na nohy. Materiál: látka / kov. Barevné provedení: šedohnědá / chrom. Dodávána v demontu.

Více informací
od 1 330 Kč
Koupit nejlevněji

Tempo Kondela , tmavohnědá / černý kov, FALUN

Tempo Kondela Barová židle, tmavohnědá / černý kov, FALUN od Atan Nábytek Tempo Kondela Barová židle, tmavohnědá / černý kov, FALUN patří mezi kvalitní výrobky od výrobce nábytku Tempo Kondela Nábytek Atan nabízí moderní nábytek a stylové doplňky do bytu. Popis Tempo Kondela Barová židle, tmavohnědá / černý kov, FALUN: Barová židle FALUN se bude skvěle vyjímat v moderních interiérech. Je čalouněna tmavě hnědou ekokůží, nohy jsou kovové, barva černá. Nosnost židle je 100 kg. Je určena do domácností. Dodávána v demontu.

Více informací
od 1 490 Kč
Koupit nejlevněji

Tempo Kondela ALBA

barová židle s otočným výškově nastavitelným sedákem, materiál: chrom + plast - červená, rozměry (ŠxHxV): 47x32x87/107 cm, výška sezení 60/80 cm. Dodáváno v demontu.

Více informací
od 1 140 Kč
Koupit nejlevněji

Tempo Kondela CARBRY - bílá

Tempo Kondela Barová židle CARBRY - bílá od Atan Nábytek Tempo Kondela Barová židle CARBRY - bílá patří mezi kvalitní výrobky od výrobce nábytku Tempo Kondela Nábytek Atan nabízí moderní nábytek a stylové doplňky do bytu. Popis Tempo Kondela Barová židle CARBRY - bílá: Elegantní barová židle Carbry je vyrobena v kombinaci dřevěných nožiček s ocelovými výztuhami, plastového opěráku a sedáku v bílé barvě. Nohy židle jsou přírodní a jsou doplněny kovovými výztuhami pod sedákem a prostornou opěrkou pro nohy. Díky svému elegantnímu designu je tato barová židle vhodná do moderních i klasických interiérů. Dodáváno v demontu. Nabízíme možnost smontování. Jelikož židle jsou montované z několika komponentů, jejich určení je výhradně pro domácí interiéry a nejsou tudíž vhodné do zátěžových pr...

Více informací
od 1 260 Kč
Koupit nejlevněji

Tempo Kondela CARBRY - černá/kov

Tempo Kondela Barová židle CARBRY - černá/kov od Atan Nábytek Tempo Kondela Barová židle CARBRY - černá/kov patří mezi kvalitní výrobky od výrobce nábytku Tempo Kondela Nábytek Atan nabízí moderní nábytek a stylové doplňky do bytu. Popis Tempo Kondela Barová židle CARBRY - černá/kov: Barová židle CARBRY New v moderním retro designu. Nohy židle jsou dřevěné, jsou vyztuženy kovovými spojovacími prvky a kruhem na nohy. Sedák je plastový, barva černá. Dodáváno v demontu.

Více informací
od 1 170 Kč
Koupit nejlevněji

Tempo Kondela DUENA - černá ekokůže

Tempo Kondela Barová židle DUENA - černá ekokůže od Atan Nábytek Tempo Kondela Barová židle DUENA - černá ekokůže patří mezi kvalitní výrobky od výrobce nábytku Tempo Kondela Nábytek Atan nabízí moderní nábytek a stylové doplňky do bytu. Popis Tempo Kondela Barová židle DUENA - černá ekokůže: Barová židle s oročným výškově nastavitelným sedákem a pohodlným vyšším opěrákem. Barová židle je vyrobena v kombinaci chromové podnože a sedáku v černé ekokůži.Díky svému jednoduchému, čistému designu se tato barová židle hodí do všech vhodných interiérů domácnosti, restaurací, barů apod. Židle je dodávána v demontu. Nabízíme možnost smontování.

Více informací
od 1 570 Kč
Koupit nejlevněji

Tempo Kondela EBRO - tmavohnědá / chrom

Tempo Kondela Barová židle EBRO - tmavohnědá / chrom od Atan Nábytek Tempo Kondela Barová židle EBRO - tmavohnědá / chrom patří mezi kvalitní výrobky od výrobce nábytku Tempo Kondela Nábytek Atan nabízí moderní nábytek a stylové doplňky do bytu. Popis Tempo Kondela Barová židle EBRO - tmavohnědá / chrom: Barová židle EBRO má výškově nastavitelný sedák. Výška sedu je 79-99 cm. Je čalouněný tmavě hnědou ekokůží. Kostra židle je chromová. Dodáváno v demontu.

Více informací
od 1 270 Kč
Koupit nejlevněji

Tempo Kondela FUEGO - šedá / chrom

Tempo Kondela Barová židle FUEGO - šedá / chrom od Atan Nábytek Tempo Kondela Barová židle FUEGO - šedá / chrom patří mezi kvalitní výrobky od výrobce nábytku Tempo Kondela Nábytek Atan nabízí moderní nábytek a stylové doplňky do bytu. Popis Tempo Kondela Barová židle FUEGO - šedá / chrom: Barová židle FUEGO je výškově stavitelná. Výška sedáku je v rozmezí 63,5-83,5 cm. Sedák je čalouněn šedou potahovou látkou. Konstrukce židle je kovová. Nosnost 100 kg, židle je určena do domácnosti. Dodáváno v demontu.

Více informací
od 1 190 Kč
Koupit nejlevněji

Tempo Kondela HILDA - šedá / černá

Tempo Kondela Barová židle HILDA - šedá / černá od Atan Nábytek Tempo Kondela Barová židle HILDA - šedá / černá patří mezi kvalitní výrobky od výrobce nábytku Tempo Kondela Nábytek Atan nabízí moderní nábytek a stylové doplňky do bytu. Popis Tempo Kondela Barová židle HILDA - šedá / černá: Stylová barová židle Hilda je zhotovena z látky, koženky a chromu. Centrální podnož s kulatou základnou a prostornou příčkou na nohy je z chromu. Opěrák a otočný, výškově nastavitelný, sedák jsou čalouněný šedou látkou a černou ekokůží. Díky svému nadčasovému designu se tato výškově nastavitelná barová židle hodí do moderních i tradičních interiérů. Dodáváno v demontu. Nabízíme možnost smontování.

Více informací
od 1 269 Kč
Koupit nejlevněji

Tempo Kondela ILANA - bílá ekokůže / chrom

Tempo Kondela Barová židle ILANA - bílá ekokůže / chrom od Atan Nábytek Tempo Kondela Barová židle ILANA - bílá ekokůže / chrom patří mezi kvalitní výrobky od výrobce nábytku Tempo Kondela Nábytek Atan nabízí moderní nábytek a stylové doplňky do bytu. Popis Tempo Kondela Barová židle ILANA - bílá ekokůže / chrom: Provedení: Barová židle s výškově nastavitelným sedákem a nízkou zádovou opěrkou. Barová židle je vyrobena v kombinaci chromové podnože a sedáku v bílé ekokůži. Díky svému designu se tato barová židle hodí do všech vhodných interiérů domácnosti, restaurací, barů apod. Židle je dodávána v demontu. Nabízíme možnost smontování.

Více informací
od 1 215 Kč
Koupit nejlevněji

Tempo Kondela ILANA - černá ekokůže / chrom,

Tempo Kondela Barová židle ILANA - černá ekokůže / chrom, od Atan Nábytek Tempo Kondela Barová židle ILANA - černá ekokůže / chrom, patří mezi kvalitní výrobky od výrobce nábytku Tempo Kondela Nábytek Atan nabízí moderní nábytek a stylové doplňky do bytu. Popis Tempo Kondela Barová židle ILANA - černá ekokůže / chrom,: Provedení: Barová židle s výškově nastavitelným sedákem a s nízkým opěradlem. Barová židle je vyrobena v kombinaci chromové podnože a sedáku v černé ekokůži. Díky svému jednoduchému, čistému designu se tato barová židle hodí do všech vhodných interiérů domácnosti, restaurací, barů apod. Židle je dodávána v demontu. Nabízíme možnost smontování.

Více informací
od 1 071 Kč
Koupit nejlevněji

Tempo Kondela IRENA

židle, taburet IRENA Kvalitní taburet s pohodlným sedákem. Technická specifikace: * Rozměr: (průměr x V) 40x43 cm * Výška sedu: 43 cm * Materiál: základna kov, sedák ekokůže * Nosnost: 100 kg * Hmotnost: 3,5 kg * Záruční doba: 24 měsíců

Více informací
od 711 Kč
Koupit nejlevněji

Tempo Kondela IRMA

židle, taburet IRMA černá Praktický taburet. Základna z kovu se stříbrným lakem. Sedák z ekokůže. Technická specifikace: * Rozměr: (průměr x V) 30x45 cm * Výška sedu: 45 cm * Materiál: základna kov, sedák ekokůže * Nosnost: 100 kg * Hmotnost: 1,6 kg * Záruční doba: 24 měsíců

Více informací
od 199 Kč
Koupit nejlevněji

Tempo Kondela KANDY New - ekokůže béžová / chrom

Tempo Kondela Barová židle KANDY New - ekokůže béžová / chrom od Atan Nábytek Tempo Kondela Barová židle KANDY New - ekokůže béžová / chrom patří mezi kvalitní výrobky od výrobce nábytku Tempo Kondela Nábytek Atan nabízí moderní nábytek a stylové doplňky do bytu. Popis Tempo Kondela Barová židle KANDY New - ekokůže béžová / chrom: Elegantní barová židle Kandy new v moderním provedení. Konstrukce je zhotovena z kovu v dekoru chrom. Potah je z kvalitní ekokůže v bílé barvě s dekorativním prošitím. Otočné výškově nastavitelné sedadlo, opěrka na nohy. Hloubka sedu 35 cm. Dodávaná v demontu.

Více informací
od 1 290 Kč
Koupit nejlevněji

Tempo Kondela KANDY NEW - ekokůže šedá / chrom

Tempo Kondela Barová židle KANDY NEW - ekokůže šedá / chrom od Atan Nábytek Tempo Kondela Barová židle KANDY NEW - ekokůže šedá / chrom patří mezi kvalitní výrobky od výrobce nábytku Tempo Kondela Nábytek Atan nabízí moderní nábytek a stylové doplňky do bytu. Popis Tempo Kondela Barová židle KANDY NEW - ekokůže šedá / chrom: Stylová barová židle KANDY NEW. Židle je čalouněna šedou ekokůží. Otočné výškově nastavitelné sedadlo. Konstrukce je chromová. Trendy dekorativní prošití. Praktická opěrka nohou. Hloubka sedu: 48 cm Dodávaná v demontu. Tuto barovou židli máme k dispozici v různých barvách.

Více informací
od 1 290 Kč
Koupit nejlevněji

Tempo Kondela KANDY NEW - taupe šedohnědá látka / chrom

Tempo Kondela Barová židle KANDY NEW - taupe šedohnědá látka / chrom od Atan Nábytek Tempo Kondela Barová židle KANDY NEW - taupe šedohnědá látka / chrom patří mezi kvalitní výrobky od výrobce nábytku Tempo Kondela Nábytek Atan nabízí moderní nábytek a stylové doplňky do bytu. Popis Tempo Kondela Barová židle KANDY NEW - taupe šedohnědá látka / chrom: Barová židle KANDY NEW má nastavitelnou výšku sedáku v rozmezí 61-82 cm. Sedák s opěrákem je čalouněn šedo-hnědou potahovou látkou. Konstrukce je chromová. Nosnost židle je 100 kg, je určena do domácnosti. Dodáváno v demontu.

Více informací
od 1 290 Kč
Koupit nejlevněji

Tempo Kondela Karmin HS9001-1

židle, taburet Karmin HS9001-1, černý plast / chrom Židle, respektive taburet na kolečkách a s nastavitelnou výškou. Tento typ taburetu je dodáván pouze v balení po 4 kusech !!! Technická specifikace: * Rozměr: (ŠxVxH) 32x45-60x32 cm * Materiál: základna kov, sedák plast * Nosnost: 90 kg * Hmotnost: 3,3 kg * Funkce: otáčení, nastavitelná výška sezení * Záruční doba: 24 měsíců

Více informací
od 819 Kč
Koupit nejlevněji

Tempo Kondela LARIA - černá ekokůže / chrom

Tempo Kondela Barová židle LARIA - černá ekokůže / chrom od Atan Nábytek Tempo Kondela Barová židle LARIA - černá ekokůže / chrom patří mezi kvalitní výrobky od výrobce nábytku Tempo Kondela Nábytek Atan nabízí moderní nábytek a stylové doplňky do bytu. Popis Tempo Kondela Barová židle LARIA - černá ekokůže / chrom: Provedení: Barová židle s výškově nastavitelným sedákem a s nízkým opěradlem. Barová židle je vyrobena v kombinaci chromové podnože a sedáku v černé ekokůži. Díky svému jednoduchému, čistému designu se tato barová židle hodí do všech vhodných interiérů domácnosti, restaurací, barů apod. Židle je dodávána v demontu. Nabízíme možnost smontování.

Více informací
od 930 Kč
Koupit nejlevněji

Tempo Kondela LARIA - zelená ekokůže / chrom

Tempo Kondela Barová židle LARIA - zelená ekokůže / chrom od Atan Nábytek Tempo Kondela Barová židle LARIA - zelená ekokůže / chrom patří mezi kvalitní výrobky od výrobce nábytku Tempo Kondela Nábytek Atan nabízí moderní nábytek a stylové doplňky do bytu. Popis Tempo Kondela Barová židle LARIA - zelená ekokůže / chrom: Provedení: Barová židle s výškově nastavitelným sedákem a s nízkým opěradlem. Barová židle je vyrobena v kombinaci chromové podnože a sedáku v zelené ekokůži. Díky svému jednoduchému, čistému designu se tato barová židle hodí do všech vhodných interiérů domácnosti, restaurací, barů apod. Židle je dodávána v demontu. Počet balíků: 1 Nabízíme možnost smontování.

Více informací
od 930 Kč
Koupit nejlevněji

Tempo Kondela LARIA NEW - ekokůže hnědá / chrom

Tempo Kondela Barová židle LARIA NEW - ekokůže hnědá / chrom od Atan Nábytek Tempo Kondela Barová židle LARIA NEW - ekokůže hnědá / chrom patří mezi kvalitní výrobky od výrobce nábytku Tempo Kondela Nábytek Atan nabízí moderní nábytek a stylové doplňky do bytu. Popis Tempo Kondela Barová židle LARIA NEW - ekokůže hnědá / chrom: Barová židle LARIA NEW je očalouněna hnědou ekokůží. Konstrukce je chromová. Židle je výškově nastavitelná v rozmezí 64-85 cm. Nosnost židle je 100 kg. Židle je určena do domácností. Dodáváno v demontu.

Více informací
od 930 Kč
Koupit nejlevněji

Tempo Kondela LEORA 2 NEW - šedohnědá taupe látka / chrom

Tempo Kondela Barová židle LEORA 2 NEW - šedohnědá taupe látka / chrom od Atan Nábytek Tempo Kondela Barová židle LEORA 2 NEW - šedohnědá taupe látka / chrom patří mezi kvalitní výrobky od výrobce nábytku Tempo Kondela Nábytek Atan nabízí moderní nábytek a stylové doplňky do bytu. Popis Tempo Kondela Barová židle LEORA 2 NEW - šedohnědá taupe látka / chrom: Barová židle Leora NEW je jedinečná svým otočným a výškově nastavitelným sedadlem s područkami. Výšku sedadla si jednoduše nastavíte pomocí páčky. Sedadlo je potažené šedohnědou potahovou látkou. Dodávaná v demontu.

Více informací
od 1 540 Kč
Koupit nejlevněji

Tempo Kondela Leora New - bílá ekokůže / chrom

Tempo Kondela Barová židle Leora New - bílá ekokůže / chrom od Atan Nábytek Tempo Kondela Barová židle Leora New - bílá ekokůže / chrom patří mezi kvalitní výrobky od výrobce nábytku Tempo Kondela Nábytek Atan nabízí moderní nábytek a stylové doplňky do bytu. Popis Tempo Kondela Barová židle Leora New - bílá ekokůže / chrom: Barová židle Leora NEW je jedinečná svým otočným a výškově nastavitelným sedadlem s područkami. Kovové opěrky jsou zjemněné ekokůží. Výšku sedadla si jednoduše nastavíte pomocí páčky. Sedadlo je potažené bílou ekokůží, všechno drží pevná kovová konstrukce. Hloubka sedu: 48 cm Dodávaná v demontu.

Více informací
od 1 540 Kč
Koupit nejlevněji

Tempo Kondela LORASA - černá látka s efektem broušené kůže

Tempo Kondela Barová židle LORASA - černá látka s efektem broušené kůže od Atan Nábytek Tempo Kondela Barová židle LORASA - černá látka s efektem broušené kůže patří mezi kvalitní výrobky od výrobce nábytku Tempo Kondela Nábytek Atan nabízí moderní nábytek a stylové doplňky do bytu. Popis Tempo Kondela Barová židle LORASA - černá látka s efektem broušené kůže: Barová židle LORASA je čalouněna látkou s efektem broušené kůže, podnož židle je kovová. Barevné provedení: černá Židle je výškově nastavitelná. Výška sedu je 60-81 cm. Dodáváno v demontu.

Více informací
od 1 730 Kč
Koupit nejlevněji

Tempo Kondela LORASA - hnědá látka s efektem broušené kůže

Tempo Kondela Barová židle LORASA - hnědá látka s efektem broušené kůže od Atan Nábytek Tempo Kondela Barová židle LORASA - hnědá látka s efektem broušené kůže patří mezi kvalitní výrobky od výrobce nábytku Tempo Kondela Nábytek Atan nabízí moderní nábytek a stylové doplňky do bytu. Popis Tempo Kondela Barová židle LORASA - hnědá látka s efektem broušené kůže: Barová židle LORASA je čalouněna látkou s efektem broušené kůže, podnož židle je kovová. Barevné provedení: hnědá Židle je výškově nastavitelná. Výška sedu je 60-81 cm. Dodáváno v demontu.

Více informací
od 1 730 Kč
Koupit nejlevněji

Tempo Kondela MABEL

židle, taburet MABEL modrá Židle, respektive taburet s nastavitelnou výškou. Technická specifikace: * Rozměr: (ŠxVxH) 31x45-60x32 cm * Výška sedu: 45-60 cm * Materiál: základna kov, sedák plast * Nosnost: 90 kg * Hmotnost: 3,3 kg * Funkce: otáčení, nastavitelná výška sezení * Záruční doba: 24 měsíců

Více informací
od 719 Kč
Koupit nejlevněji

Tempo Kondela MARID - bílá ekokůže/chromová

Tempo Kondela Barová židle MARID - bílá ekokůže/chromová od Atan Nábytek Tempo Kondela Barová židle MARID - bílá ekokůže/chromová patří mezi kvalitní výrobky od výrobce nábytku Tempo Kondela Nábytek Atan nabízí moderní nábytek a stylové doplňky do bytu. Popis Tempo Kondela Barová židle MARID - bílá ekokůže/chromová: Výškově nastavitelná barová židle MARID je čalouněna ekokůží. Kostra židle je chromová. Výška sedáku je 62-83 cm. Barevné provedení: bílá Dodáváno v demontu.

Více informací
od 1 540 Kč
Koupit nejlevněji

Tempo Kondela MARID - černá ekokůže/chromová

Tempo Kondela Barová židle MARID - černá ekokůže/chromová od Atan Nábytek Tempo Kondela Barová židle MARID - černá ekokůže/chromová patří mezi kvalitní výrobky od výrobce nábytku Tempo Kondela Nábytek Atan nabízí moderní nábytek a stylové doplňky do bytu. Popis Tempo Kondela Barová židle MARID - černá ekokůže/chromová: Výškově nastavitelná barová židle MARID je čalouněna ekokůží. Kostra židle je chromová. Výška sedáku je 62-83 cm. Barevné provedení: černá Dodáváno v demontu.

Více informací
od 1 540 Kč
Koupit nejlevněji

Tempo Kondela MARIOLA NEW - světle šedá

Tempo Kondela Barová židle MARIOLA NEW - světle šedá od Atan Nábytek Tempo Kondela Barová židle MARIOLA NEW - světle šedá patří mezi kvalitní výrobky od výrobce nábytku Tempo Kondela Nábytek Atan nabízí moderní nábytek a stylové doplňky do bytu. Popis Tempo Kondela Barová židle MARIOLA NEW - světle šedá: K barovému stolu či pultu patří barová židle. Židle Mariola NEW si vás získá svým designem i propracovanými detaily. Designéři mysleli na maximální pohodlí. Sedadlo je tvarované, což zvyšuje komfort při stolování. Je čalouněné světle šedou látkou. Konstrukce je zhotovena z černého kovu. Dodávaná v demontu.

Více informací
od 1 120 Kč
Koupit nejlevněji

Tempo Kondela MARIOLA NEW - tmavě šedá

Tempo Kondela Barová židle MARIOLA NEW - tmavě šedá od Atan Nábytek Tempo Kondela Barová židle MARIOLA NEW - tmavě šedá patří mezi kvalitní výrobky od výrobce nábytku Tempo Kondela Nábytek Atan nabízí moderní nábytek a stylové doplňky do bytu. Popis Tempo Kondela Barová židle MARIOLA NEW - tmavě šedá: K barovému stolu či pultu patří barová židle. Židle Mariola NEW si vás získá svým designem i propracovanými detaily. Designéři mysleli na maximální pohodlí. Sedadlo je tvarované, což zvyšuje komfort při stolování. Je čalouněné kvalitní tmavě šedou látkou. Konstrukce je vyrobena z černého kovu. Dodávána v demontu.

Více informací
od 1 120 Kč
Koupit nejlevněji

Tempo Kondela MONA

barová židle, provedení: tmavě hnědá text. kůže PU + dřevěné nohy - barva: tmavý ořech; (ŠxHxV): 42x57x107 cm, výška sezení: 75 cm. Dodávána v demontu.

Více informací
od 1 521 Kč
Koupit nejlevněji

Podobné fráze: