Bauer NSX SR

92 %
(4 hodnocení)

Hokejové chrániče holení Bauer NSX Senior (1053025) Holenní chrániče Bauer NSX S18 SR zajistí ochranu a pohodlí a jsou určeny pro hobby hokejisty a zapálené amatérské hráče. Model je novinkou pro sezónu 2018/2019. Ochrání a udrží ideální teplotu Holeně a kolena jsou chráněna pomocí tvrdých plastových výlisků. Lýtka pomocí MD pěny a PE výstelky, spodní stehna pak díky MD pěně. Nemusíte se tak bát soubojů s protihráči nebo nepříjemných pádů na led. Lehce nasají pot Vnější část chrániče je navržena... Celý popis

Koupit za 1 199 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Hokejové chrániče holení Bauer NSX Senior (1053025)

Holenní chrániče Bauer NSX S18 SR zajistí ochranu a pohodlí a jsou určeny pro hobby hokejisty a zapálené amatérské hráče. Model je novinkou pro sezónu 2018/2019.
Ochrání a udrží ideální teplotu
Holeně a kolena jsou chráněna pomocí tvrdých plastových výlisků. Lýtka pomocí MD pěny a PE výstelky, spodní stehna pak díky MD pěně. Nemusíte se tak bát soubojů s protihráči nebo nepříjemných pádů na led.
Lehce nasají pot
Vnější část chrániče je navržena s hydrofobní výstelkou, která odvádí vlhkost. Vy tak budete neustále v suchu, ať při zápase nebo po jeho skončení.
Jednoduché zapínání
Chrániče lehce upevníte za pomocí systému dvou popruhů. Jsou navrženy v moderním černo-červeném designu.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Bauer
Určení pro seniory
Výkonnostní třída amatér