BAUER SUPREME 2S PRO SR

100 %
(1 hodnocení)

Chránič poskytuje maximální ochranu a skvělé pohodlí pro nejnáročnější profi hokejisty. - Patentovaná pěnová technologie Bauer Vent Armor byla vytvořena tak, aby zlepšila proudění vzduchu při zachování skvělé ochrany. - Speciální prodyšné a komfortní uchycování pásky Venta Prene zajistí skvělý komfort a omezuje nepříjemné pocení. - Technologie Bauer Thermo Core pomáhá regulovat teplotu podle aktuální situace. Už se vám tak nestane, že by vám ve výstroji byla zima, nebo naopak horko. - Chránič... Celý popis

Koupit za 4 152 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Chránič poskytuje maximální ochranu a skvělé pohodlí pro nejnáročnější profi hokejisty.

- Patentovaná pěnová technologie Bauer Vent Armor byla vytvořena tak, aby zlepšila proudění vzduchu při zachování skvělé ochrany.

- Speciální prodyšné a komfortní uchycování pásky Venta Prene zajistí skvělý komfort a omezuje nepříjemné pocení.

- Technologie Bauer Thermo Core pomáhá regulovat teplotu podle aktuální situace. Už se vám tak nestane, že by vám ve výstroji byla zima, nebo naopak horko.

- Chránič nabízí exkluzivní materiál PORON XRD, který dokáže pohltit energii nárazu. Super lehký a odolný materiál okamžitě pohltí i ve vysoké rychlosti energii vzniklou nárazem. Materiál je vložen na nejvíce exponovaných místech mezi dvěma vrstvami pěnových materiálů, které s touto technologií poskytují vynikající absorpci nárazu.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Bauer
Určení pro seniory
Výkonnostní třída profesionál