Bauer Supreme 3S SR

100 %
(1 hodnocení)

Lokty Bauer Supreme 3S S21 SR - výkonnostní model chráničů loktů od značky Bauer, představují potřebnou míru ochrany a pohodlí, lokty jsou vhodné pro náročné hobby hráče nebo začínající hokejisty. Lokty Bauer Supreme 3S S21 SR - výkonnostní model chráničů loktů od značky Bauer, představují potřebnou míru ochrany a pohodlí, lokty jsou vhodné pro náročné hobby hráče nebo začínající hokejisty. Popis: - Chrániče jsou skvělou volbou pro každého hráče, který chce pro svůj loket dobrou ochranu, ať už... Celý popis

Koupit za 1 612 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Lokty Bauer Supreme 3S S21 SR - výkonnostní model chráničů loktů od značky Bauer, představují potřebnou míru ochrany a pohodlí, lokty jsou vhodné pro náročné hobby hráče nebo začínající hokejisty.
Lokty Bauer Supreme 3S S21 SR - výkonnostní model chráničů loktů od značky Bauer, představují potřebnou míru ochrany a pohodlí, lokty jsou vhodné pro náročné hobby hráče nebo začínající hokejisty.

Popis:

- Chrániče jsou skvělou volbou pro každého hráče, který chce pro svůj loket dobrou ochranu, ať už se jedná o poloprofesionála nebo náročného hobby hráče.

- Ochranu lokte mají chrániče na vysoké úrovni a nabízí tak maximální možné pokrytí při zachování potřebného rozsahu pohybu.

- Biceps chrání lisovaná PE výztuha.

- Chránič je navíc konstrukčně řešen tak, že je nezávislý na dalších částech lokte a lépe se tak přizpůsobí všem pohybům hráče, aniž by překážel.

- Chránič obepne a dokonale ochrání předloktí ze všech stran.

- Klasické zapínání systémem 3 pásků.

- První široký pásek v oblasti předloktí je pevný, a tak se navíc nevytahá, druhý pásek ve tvaru písmene „Y“ je v oblasti ohybu ruky, navíc je velmi flexibilní a skvěle zafixuje chránič na ruce, třetí pásek je v oblasti bicepsu.

- O odvod přebytečného tepla a vlhkosti se stará technologie Thermo MAX+. 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Bauer
Určení pro seniory
Výkonnostní třída amatér
Sezóna 2021 / 2022