Holeně Bauer Supreme Ultrasonic S21 JR - profesionální top model chráničů holení Bauer, je to nejlepší, co řada Supreme nabízí,zaručí tak maximální lehkost, pohodlí a profesionální úroveň ochrany, kterou využívají ti nejlepší hokejisté na světě. Popis: Holenní chránič je anatomicky tvarovaný a využívá technologie AMP segmentation, díky které je chránič skvěle přizpůsobivý a při pohybu nijak neomezuje. Dolní část chrániče je v přední části dělená a samostatně pohyblivá pro lepší návaznost a přizpůsobení... Celý popis

Koupit za 3 039 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Holeně Bauer Supreme Ultrasonic S21 JR - profesionální top model chráničů holení Bauer, je to nejlepší, co řada Supreme nabízí,zaručí tak maximální lehkost, pohodlí a profesionální úroveň ochrany, kterou využívají ti nejlepší hokejisté na světě. Popis:

Holenní chránič je anatomicky tvarovaný a využívá technologie AMP segmentation, díky které je chránič skvěle přizpůsobivý a při pohybu nijak neomezuje.

Dolní část chrániče je v přední části dělená a samostatně pohyblivá pro lepší návaznost a přizpůsobení se bruslím.

Kolenní chránič s technologií ErgoDynamic Lab knee, výsledkem je hlubší usazení kolene v chrániči, čímž je zvýšená bezpečnost a zafixování chrániče na noze.

Postranní část kolene chrání MD foam, pěna střední hustoty.

Ochranu lýtka zajistí chránič ADAPTIV Skin calf guard, který perfektně kopíruje tvar hráčova lýtka, to má za výsledek neomezený pohyb a skvělou ochranu.

Zapínání tvoří 2 pásky s tradičním umístěním, oba pásky zajistí, že se chránič na noze ani nehne.

Vnitřní polstrování tvoří pohodlná a rychle schnoucí výstelka THERMO CORE, díky které je odváděno přebytečné teplo a holeně tak rychle vysychají.

Spodní část vnitřního polstrování s technologií Skate zone je speciální upravení spodní části chrániče, který přichází do kontaktu s bruslí tak, aby bylo dosaženo maximální životnosti.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Bauer
Určení pro juniory
Výkonnostní třída profesionál