Lokty Bauer Supreme Ultrasonic S21 SR - top model chráničů loktů od značky Bauer, představují nejvyšší míru ochrany a pohodlí, jsou vhodné pro profesionální hráče. Prémiové lokty Bauer Supreme Ultrasonic patří mezi to nejlepší, co řada Supreme může nabídnout. Ochranu lokte tvoří speciální pěna, díky které je chránič anatomicky tvarovaný a má maximální krytí. Konstrukce celého chrániče je dělená na 3 samostatné části, které se pohybují a dokonale kopírují pohyb ruky hráče. Biceps chrání lisovaná... Celý popis

Koupit za 3 689 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Lokty Bauer Supreme Ultrasonic S21 SR - top model chráničů loktů od značky Bauer, představují nejvyšší míru ochrany a pohodlí, jsou vhodné pro profesionální hráče. Prémiové lokty Bauer Supreme Ultrasonic patří mezi to nejlepší, co řada Supreme může nabídnout.

Ochranu lokte tvoří speciální pěna, díky které je chránič anatomicky tvarovaný a má maximální krytí.

Konstrukce celého chrániče je dělená na 3 samostatné části, které se pohybují a dokonale kopírují pohyb ruky hráče.

Biceps chrání lisovaná PE výztuha.

Chránič je navíc konstrukčně řešen tak, že je nezávislý na dalších částech lokte a lépe se tak přizpůsobí všem pohybům hráče, aniž by překážel.

Chránič 360 Forearm obepne a dokonale ochrání předloktí ze všech stran.

Technologie ADAPTIV Skin protection navíc zvyšuje celkovou ochranu této oblasti.

Klasické zapínání systémem 3 pásků.

První široký pásek v oblasti předloktí je pevný, a tak se navíc nevytahá, druhý pásek ve tvaru písmene „Y“ je v oblasti ohybu ruky, navíc je velmi flexibilní a skvěle zafixuje chránič na ruce, třetí pásek je v oblasti bicepsu.

Vnitřní polstrování tvoří technologie Thermo Core, která skvěle odvádí přebytečné teplo a pomáhá udržet ideální teplotu těla.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Bauer
Určení pro seniory
Výkonnostní třída profesionál
Sezóna 2021 / 2022