Lokty Bauer Supreme Ultrasonic S21 YTH - top model chráničů loktů od značky Bauer, představují nejvyšší míru ochrany a pohodlí, jsou vhodné pro profesionální hráče.  Lokty Bauer Supreme Ultrasonic S21 YTH - top model chráničů loktů od značky Bauer, představují nejvyšší míru ochrany a pohodlí, jsou vhodné pro profesionální hráče.  Popis: - Prémiové lokty Bauer Supreme Ultrasonic patří mezi to nejlepší, co řada Supreme může nabídnout. - Ochranu lokte tvoří speciální pěna, díky které je chránič... Celý popis

Koupit za 977 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Lokty Bauer Supreme Ultrasonic S21 YTH - top model chráničů loktů od značky Bauer, představují nejvyšší míru ochrany a pohodlí, jsou vhodné pro profesionální hráče. 
Lokty Bauer Supreme Ultrasonic S21 YTH - top model chráničů loktů od značky Bauer, představují nejvyšší míru ochrany a pohodlí, jsou vhodné pro profesionální hráče. 

Popis:

- Prémiové lokty Bauer Supreme Ultrasonic patří mezi to nejlepší, co řada Supreme může nabídnout.

- Ochranu lokte tvoří speciální pěna, díky které je chránič anatomicky tvarovaný a má maximální krytí.

- Konstrukce celého chrániče je dělená na 3 samostatné části, které se pohybují a dokonale kopírují pohyb ruky hráče.

- Biceps chrání lisovaná PE výztuha.

- Chránič je navíc konstrukčně řešen tak, že je nezávislý na dalších částech lokte a lépe se tak přizpůsobí všem pohybům hráče, aniž by překážel.

- Chránič 360 Forearm obepne a dokonale ochrání předloktí ze všech stran.

- Technologie ADAPTIV Skin protection navíc zvyšuje celkovou ochranu této oblasti.

- Klasické zapínání systémem 3 pásků.

- První široký pásek v oblasti předloktí je pevný, a tak se navíc nevytahá, druhý pásek ve tvaru písmene „Y“ je v oblasti ohybu ruky, navíc je velmi flexibilní a skvěle zafixuje chránič na ruce, třetí pásek je v oblasti bicepsu.

- Vnitřní polstrování tvoří technologie Thermo Core, která skvěle odvádí přebytečné teplo a pomáhá udržet ideální teplotu těla. 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Bauer
Určení pro děti
Výkonnostní třída profesionál
Sezóna 2021 / 2022