Bauer Vapor 1X Lite Jr

0 %
(0 hodnocení)

LOKTY BAUER VAPOR 1X LITE JR (1053028) Chrániče loktů Bauer Vapor 1X Lite S18 Junior z kolekce pro sezonu 2018/2019 jsou ideální volbou pro budoucí profesionální hokejisty, kteří hledají stoprocentní ochranu nohou před tvrdými střety a střelami. Jedná se o nejvyšší model z řady Vapor a dokonale se přizpůsobí hráči, kterému poskytne skvělé pohodlí během hry. Základní vlastnosti: Skořepina: Vysoce odolný a lehoučký materiál Aerolite 2.0 Bicepsy: Plovoucí chránič z Hyperlite pěny s PE inserty Předloktí:... Celý popis

Koupit za 1 599 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

LOKTY BAUER VAPOR 1X LITE JR (1053028)
Chrániče loktů Bauer Vapor 1X Lite S18 Junior z kolekce pro sezonu 2018/2019 jsou ideální volbou pro budoucí profesionální hokejisty, kteří hledají stoprocentní ochranu nohou před tvrdými střety a střelami. Jedná se o nejvyšší model z řady Vapor a dokonale se přizpůsobí hráči, kterému poskytne skvělé pohodlí během hry.
Základní vlastnosti:

Skořepina: Vysoce odolný a lehoučký materiál Aerolite 2.0
Bicepsy: Plovoucí chránič z Hyperlite pěny s PE inserty
Předloktí: Chránič z Curv composite
Vložka: prodyšná s technologiemi proti zápachu a bakteriím
Uchycení chrániče: pevné a pohodlné pásky na suchý zip

Spolehlivý anděl strážný
Chránič poskytuje maximální ochranu na všech klíčových místech. Lokty jsou chráněny skořepinou z materiálu Aerolite 2.0, která pohlcuje energii způsobenou nárazem. Bicepsy chrání Hyperlite pěna a předloktí Curv composite.
Dokonalé ochranné vlastnosti a nízká váha
V oblasti výstroje získává hráč vynikající ochranu zásluhou technologie Aerolite II, která spolehlivě chrání důležité orgány lidského těla a navíc výrazně snižuje celkovou hmotnost výstroje, což jistě ocení každý hokejista.
Stoprocentní ochrana a nízká váha chrániče
Lehoučká pěna Hyperlite HD skvěle chrání před nárazy a zároveň nenasákne pot, takže zbytečně nezatěžuje tělo.
Zvýšená ochrana
Materiál Curv composite poskytuje po celé své ploše maximální ochranu před tvrdými střelami, nárazy do mantinelu i případným seknutím hokejky. Technologie od značky Bauer ubírá výstroji na hmotnosti, ale naopak účinnost ochrany zvyšuje. Hokejista jistě ocení každý gram z celkové váhy dolů.
Střih loktů Bauer Vapor

Lokty z řady Vapor jsou široké v oblasti bicepsů a směrem k předloktí se zúžují. Hodí se tak především pro hráče, jenž hledají skvělou mobilitu při zachování dostatečné ochrany.
 
Stop zápachu a bakteriím
Vnitřní vložka vydrží díky technologii Bauer Sanitized svěží i po dlouhém zápase i tréninku a brání množení bakterií.
Buďte ve své kůži
Výstelka je opatřená technologii 37.5™ . Ta opravdu rychle odpařuje pot a suší tkaninu. Udržuje tělo v tělesné teplotě i při největší námaze. Nezapotíte se a nepřehřejete se. Chrániče s technologií 37.5™ se chovají jako vaše druhá kůže.
Žádný zbytečný gram navíc
Pro každého hráče je důležité, aby se mohl na ledě pohybovat dobře a lehce. Výrobci si situaci uvědomili a výsledkem je nejlehčí model řady Vapor. Hmotnost chráničů se snížila, ale ochrana se naopak zvýšila zásluhou nových špičkových technologií.
 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Bauer
Určení pro juniory
Výkonnostní třída profesionál
Sezóna 2018 / 2019