Bauer Vapor 1X Lite sr

100 %
(1 hodnocení)

Hokejové chrániče holení Bauer Vapor 1X Lite Senior (1053039) Chrániče holení Bauer Vapor 1X Lite SR z kolekce pro sezonu 2018/2019 jsou ideální volbou nejnáročnější juniorské hokejisty, kteří hledají stoprocentní ochranu nohou před tvrdými střety a střelami. Jedná se o nejvyšší model z řady Vapor a dokonale se přizpůsobí hráči, kterému poskytne skvělé pohodlí během hry. Specifika holení Bauer Vapor Rozšířený tvar v oblasti kolene se směrem dolů k lýtku zužuje a perfektně obepne celou nohu. Díky... Celý popis

Koupit za 3 790 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Hokejové chrániče holení Bauer Vapor 1X Lite Senior (1053039)

Chrániče holení Bauer Vapor 1X Lite SR z kolekce pro sezonu 2018/2019 jsou ideální volbou nejnáročnější juniorské hokejisty, kteří hledají stoprocentní ochranu nohou před tvrdými střety a střelami. Jedná se o nejvyšší model z řady Vapor a dokonale se přizpůsobí hráči, kterému poskytne skvělé pohodlí během hry.
Specifika holení Bauer Vapor
Rozšířený tvar v oblasti kolene se směrem dolů k lýtku zužuje a perfektně obepne celou nohu. Díky tomu poskytují holeně z řady Vapor perfektní mobilitu a vy tak můžete bruslit s maximálním úsilím.
 
Základní vlastnosti:

Holeně: Vysoce kvalitní materiály Curv composite a AEROLITE 2.0
Kolena: Tvarované PE chrániče, které nebrání pohybu, Hyperlite pěna v boční části
Lýtka: Tvarovaná Hyperlite pěna
Spodní stehno: Nastavitelný chránič z MD pěny
Uchycení chrániče: pevné a pohodlné pásky na suchý zip

Spolehlivý anděl strážný
Chránič poskytuje maximální ochranu na všech klíčových místech. Holeně jsou chráněny chrániči z Curv composite a AEROLITE 2.0, které pohlcují energii způsobenou nárazem. Oblast kolene chrání tvarovaný PE výlisek.
Zvýšená ochrana
Materiál Curv composite poskytuje po celé své ploše maximální ochranu před tvrdými střelami, nárazy do mantinelu i případným seknutím hokejky. Technologie od značky Bauer ubírá výstroji na hmotnosti, ale naopak účinnost ochrany zvyšuje. Hokejista jistě ocení každý gram z celkové váhy dolů.
Dokonalé ochranné vlastnosti a nízká váha
V oblasti výstroje získává hráč vynikající ochranu zásluhou technologie Aerolite II, která spolehlivě chrání důležité orgány lidského těla a navíc výrazně snižuje celkovou hmotnost výstroje, což jistě ocení každý hokejista.
Stoprocentní ochrana a nízká váha chrániče
Lehoučká pěna Hyperlite HD skvěle chrání před nárazy a zároveň nenasákne pot, takže zbytečně nezatěžuje tělo.
Stop zápachu a bakteriím
Vnitřní vložka vydrží díky technologii Bauer Sanitized svěží i po dlouhém zápase i tréninku a brání množení bakterií.
Buďte ve své kůži
Výstelka je opatřená technologii 37.5™ . Ta opravdu rychle odpařuje pot a suší tkaninu. Udržuje tělo v tělesné teplotě i při největší námaze. Nezapotíte se a nepřehřejete se. Chrániče s technologií 37.5™ se chovají jako vaše druhá kůže.
Žádný zbytečný gram navíc
Pro každého hráče je důležité, aby se mohl na ledě pohybovat dobře a lehce. Výrobci si situaci uvědomili a výsledkem je nejlehčí model řady Vapor. Hmotnost holení se snížila, ale ochrana se naopak zvýšila zásluhou nových špičkových technologií.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Bauer
Určení pro seniory
Výkonnostní třída profesionál