Bauer Vapor 2X SR

100 %
(1 hodnocení)

Chrániče loktů Bauer Bauer Vapor 2X SR z kolekce pro sezonu 2020/2021 jsou ideální volbou pro poloprofesionální hráče a náročné hobby hokejisty, kteří hledají spolehlivou ochranu loktů, bicepsů a předloktí před tvrdými střety a střelami. Je to druhý nejvyšší model loktů z řady Vapor a dokonale se přizpůsobí každému hráči a poskytne skvělé pohodlí během hry.Základní vlastnosti:<ul style="font-weight: normal;"> Konstrukce: Trojdílná konstrukce dokonale obemkne všechna klíčová místa... Celý popis

Koupit za 1 890 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Chrániče loktů Bauer Bauer Vapor 2X SR z kolekce pro sezonu 2020/2021 jsou ideální volbou pro poloprofesionální hráče a náročné hobby hokejisty, kteří hledají spolehlivou ochranu loktů, bicepsů a předloktí před tvrdými střety a střelami. Je to druhý nejvyšší model loktů z řady Vapor a dokonale se přizpůsobí každému hráči a poskytne skvělé pohodlí během hry.Základní vlastnosti:<ul style="font-weight: normal;"> Konstrukce: Trojdílná konstrukce dokonale obemkne všechna klíčová místa a loket, předloktí i biceps jsou spolehlivě chráněny před nárazy. Skořepina: Potažená vysoce odolnou a lehoučkou Hyperlite pěnou Bicepsy: Plovoucí chránič z Hyperlite HD pěny Předloktí: Chránič z Hyperlite pěny a PE výztuha Vložka: prodyšná Thermo Max+ vložka s technologiemi proti zápachu a bakteriím Uchycení chrániče: pevné a pohodlné pásky na suchý zipSpolehlivý anděl strážný<p style="font-weight: normal;">Trojdílný chránič poskytuje maximální ochranu na všech klíčových místech. Lokty jsou chráněny skořepinou a MD pěnou, která pohlcuje energii způsobenou nárazem. Bicepsy chrání Hyperlite HD pěna a předloktí chránič z Hyperlite pěny s PE inzerty.Jako Patrick Kane
Věděli jste, že tváří hokejové výstroje Bauer Vapor je Patrick Kane? Vyzkoušejte i další části hokejové výstroje pro dynamické hráče s oblíbenou střelou zápěstím.

Více o Bauer Vapor »
TIP: Zamyslete se nad svým stylem hokeje
Preferujete spíše silový styl hokeje a vaše oblíbená střela je rána golfákem od modré? Potom sáhněte spíše po hokejové výstroji Bauer Supreme »

Jste spíše hokejista, který střelbu i bruslení rád kombinuje? Potom sáhněte spíše po hokejové výstroji Bauer Nexus »
Střih loktů Bauer Vapor

Lokty z řady Vapor jsou široké v oblasti bicepsů a směrem k předloktí se zúžují. Hodí se tak především pro hráče, jenž hledají skvělou mobilitu při zachování dostatečné ochrany.

Stoprocentní ochrana a nízká váha chrániče
Lehoučká pěna Hyperlite HD skvěle chrání před nárazy a zároveň nenasákne pot, takže zbytečně nezatěžuje tělo.
Odvod vlhkosti a antibakteriální úprava
Na výrobu výstelky byl použit kvalitní materiál Bauer Thermo Max+. Výstelka je lehoučká a příjemná na dotek. Svým novým složením ještě lépe odvádí vlhkost od pokožky a tím reguluje tělesnou teplotu. Výstelka má navíc antibakteriální úpravu, která působí preventivně proti vzniku nežádoucích bakterií a redukuje tvorbu zápachu.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Bauer
Určení pro seniory
Sezóna 2020 / 2021