Bauer Vapor 2X SR

0 %
(0 hodnocení)

Chrániče holení Bauer Vapor 2X SR z kolekce pro sezonu 2020/2021 jsou ideální volbou pro náročné poloprofesionální hokejisty, kteří hledají spolehlivou ochranu nohou před tvrdými střety a střelami. Jedná se o druhý nejvyšší model z řady Vapor.Jako Patrick Kane Věděli jste, že tváří hokejové výstroje Bauer Vapor je Patrick Kane? Vyzkoušejte i další části hokejové výstroje pro dynamické hráče s oblíbenou střelou zápěstím. Více o Bauer Vapor » TIP: Zamyslete se nad svým stylem hokeje Preferujete... Celý popis

Koupit za 3 290 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Chrániče holení Bauer Vapor 2X SR z kolekce pro sezonu 2020/2021 jsou ideální volbou pro náročné poloprofesionální hokejisty, kteří hledají spolehlivou ochranu nohou před tvrdými střety a střelami. Jedná se o druhý nejvyšší model z řady Vapor.Jako Patrick Kane
Věděli jste, že tváří hokejové výstroje Bauer Vapor je Patrick Kane? Vyzkoušejte i další části hokejové výstroje pro dynamické hráče s oblíbenou střelou zápěstím.

Více o Bauer Vapor »
TIP: Zamyslete se nad svým stylem hokeje
Preferujete spíše silový styl hokeje a vaše oblíbená střela je rána golfákem od modré? Potom sáhněte spíše po hokejové výstroji Bauer Supreme »

Jste spíše hokejista, který střelbu i bruslení rád kombinuje? Potom sáhněte spíše po hokejové výstroji Bauer Nexus »
Základní vlastnosti:<ul style="font-weight: normal;"> Holeně: chránič X-LITE SHIELD Shin cap Kolena: Deep fit pro volume Knee cap Lýtka: HD pěna Spodní stehno: Nastavitelný chránič z MD pěny Uchycení chrániče: propracovaný systém pásek na suchý zip Vložka: Thermo Max +Propracovaná ochrana holení
Odolná a lehoučká skořepina X-Lite Shield cap kopíruje přirozené zakřivení holení kosti, nebrání v pohybu dokonale chrání holeně před nárazy.
Stoprocentní ochrana a nízká váha chrániče
Lehoučká pěna Hyperlite HD skvěle chrání před nárazy a zároveň nenasákne pot, takže zbytečně nezatěžuje tělo.
Dokonalá ochrana kolen
Nový tvar kolenního chrániče Deep Fit pro volume Knee Cap ještě lépe chrání před nárazy a eliminuje riziko zranění kolene.
Odvod vlhkosti a antibakteriální úprava
Na výrobu výstelky byl použit kvalitní materiál Bauer Thermo Max+. Výstelka je lehoučká a příjemná na dotek. Svým novým složením ještě lépe odvádí vlhkost od pokožky a tím reguluje tělesnou teplotu. Výstelka má navíc antibakteriální úpravu, která působí preventivně proti vzniku nežádoucích bakterií a redukuje tvorbu zápachu.
Snadné nasazení
Systém zapínání Bauer Tune Fit umožní díky třem páskům se suchým zipem snadné nasazování i vysvlékání chráničů.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Bauer
Určení pro seniory