Bauer X YTH

0 %
(0 hodnocení)

Holeně Bauer X S21 YTH - jsou základním univerzálním chráničem holeně z dílny výrobce Bauer, jsou určeny především hobby hokejistům nebo dětem. Ochrana holenní části je z kvalitních plastů a je vytvořena vstřikováním. Chránič je proti svému předchůdci užší, a díky tomu skvěle padne na nohu. Díky technologii ErgoDynamic Lab knee je chránič přepracovaný a výsledkem je hlubší usazení kolene v chrániči a tím je zvýšena bezpečnost a zafixování chrániče na noze. Tato technologie byla vývojáři značky... Celý popis

Koupit za 1 124 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Holeně Bauer X S21 YTH - jsou základním univerzálním chráničem holeně z dílny výrobce Bauer, jsou určeny především hobby hokejistům nebo dětem. Ochrana holenní části je z kvalitních plastů a je vytvořena vstřikováním.

Chránič je proti svému předchůdci užší, a díky tomu skvěle padne na nohu.

Díky technologii ErgoDynamic Lab knee je chránič přepracovaný a výsledkem je hlubší usazení kolene v chrániči a tím je zvýšena bezpečnost a zafixování chrániče na noze.

Tato technologie byla vývojáři značky Bauer použita i u těch nejvyšších modelů.

Ochranu lýtkového svalu tvoří chránič s maximálním pokrytím a s výztuhou z PE materiálu.

Zapínání je tvořeno pomocí 2 pásků a nachází se v oblasti pod kolenem a druhý pásek je široký a umístěný pod lýtkem pro pohodlné zapnutí.

Vnitřní část z měkkých materiálů pro skvělé pohodlí.

Povrch vnitřní výstelky má úpravu pro ochranu před vlhkostí.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Bauer
Určení pro děti