Charakteristika Kovový model auta 1:18 Bburago 18-10018 Plus Bugatti Chiron nejen pro sběratele. Má otevírací dveře a kapotu, otočná kola. Tento model Bugatti Chiron, postavený společností Bburago je pokrytý 7 764 Swarovski Crystals přibližně 24 cm velký. Charakteristika Jste vášnivý sběratel kovových modelů aut? Nebo jen chcete udělat radost svému dítěti, přátelům nebo známým? Kovové modely autíček Bburago jsou pro tyto účely přímo dělané! Kovový model auta 1:18 Bburago 18-10018 Plus Bugatti Chiron... Celý popis

Koupit za 24 549 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Charakteristika
Kovový model auta 1:18 Bburago 18-10018 Plus Bugatti Chiron nejen pro sběratele. Má otevírací dveře a kapotu, otočná kola. Tento model Bugatti Chiron, postavený společností Bburago je pokrytý 7 764 Swarovski Crystals přibližně 24 cm velký.
Charakteristika
Jste vášnivý sběratel kovových modelů aut? Nebo jen chcete udělat radost svému dítěti, přátelům nebo známým? Kovové modely autíček Bburago jsou pro tyto účely přímo dělané!

Kovový model auta 1:18 Bburago 18-10018 Plus Bugatti Chiron nejen pro sběratele. Má otevírací dveře a kapotu, otočná kola. Tento model Bugatti Chiron, postavený společností Bburago a pokrytý 7 764 Swarovski Crystals.

Sběratelské modely aut Bburago patří mezi neoblíbenější na trhu, nejen díky pěknému zpracování, ale také přívětivé ceně. Karosérie modelů je vyrobena z kovu a obsahuje velké množství detailů.
Informace o předloze
Bugatti Chiron je dvoudveřové sportovní auto. Chiron byl představen dne 1. března 2016 na Ženevské motorové show. Stejně jako ve Veyronu je v Chironu 8-litrový W16 motor s čtyřmi turbodmychadly o výkonu 1500 koní. Předpokládaná maximální rychlost je přes 465 km/h. Má konstrukci z karbonu, nezávislé odpružení a pohon všech kol.
Řada modelů Bburago Plus
Řada Bburago Plus nabízí mnohem detailnější provedení tamponového tisku, podrobněji vytvořené vnitřní detaily modelu (např. přístrojová deska). Modely jsou rovněž baleny v unikátním balení na plastovém podstavci pro sběratele.
Vlastnosti

- Model má otevírací dveře a kapotu, natáčení kol volantem je plně funkční
- Karosérie je vyrobena ze zinkohliníkové slitiny
- Karosérie je potištěna tampónovým tiskem kvalitní barvou
- Velké množství detailů včetně makety motoru
- Lze otevřít dveře, kryt motoru
- Detailně zpracované detaily, jako světla a blinkry
- Pryžové pneumatiky
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Bburago
Druh osobní vozy
Měřítko 1 : 18
Značka vozu Bugatti
Materiál kovové
Sběratelské ano