Charakteristika: Model silničního motocyklu v měřítku 1:18 Bburago 18-51066 Ducati Xdiavel S nejen pro sběratele. Detailní provedení, velmi přívětivá cena, délka 11 cm. Jste sběratel modelů motorek? Nebo jen chcete udělat radost svému synkovi nebo známým? Modely motocyklů Bburago jsou pro tyto účely přímo dělané! Model Bburago 18-51066 silničního motocyklu Ducati Xdiavel S je detailně proveden. Ideální dárek pro kluky i dospělé. Sběratelské modely aut a motorek Bburago patří mezi neoblíbenější... Celý popis

Koupit za 175 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Charakteristika:

Model silničního motocyklu v měřítku 1:18 Bburago 18-51066 Ducati Xdiavel S nejen pro sběratele. Detailní provedení, velmi přívětivá cena, délka 11 cm.

Jste sběratel modelů motorek? Nebo jen chcete udělat radost svému synkovi nebo známým? Modely motocyklů Bburago jsou pro tyto účely přímo dělané!

Model Bburago 18-51066 silničního motocyklu Ducati Xdiavel S je detailně proveden. Ideální dárek pro kluky i dospělé.

Sběratelské modely aut a motorek Bburago patří mezi neoblíbenější na trhu, nejen díky pěknému a detailnímu zpracování, ale také přívětivé ceně. Modely obsahují velké množství detailů. Maketové zpracování kol a kostry motocyklu.

Informace o předloze:

Ducati Xdiavel S byl uveden v roce 2016. Je dlouhý, nízký, svalnatý, s moderními tvary a technologicky špičkovými komponenty. Motocykl, který kombinuje absolutní styl s nejmodernější technologií.

Motor je kapalinou chlazený vidlicový dvouválec do L ( 90° ) se čtyřmi ventily na válec. Největší výkon je 156 koní ( 114,7 kW ) s šestistupňovou převodovkou.

Řada motorek Bburago:

Nabízí detailní provedení tamponového tisku, podrobně vytvořené detaily modelu (např. přístrojová deska). Modely jsou baleny v tradičním balení Bburago bez plastového podstavce.

Klíčové vlastnosti:

- Model má plně funkční natáčení kol pomocí řídítek.

- Karosérie je potištěna tampónovým tiskem kvalitní barvou.

- Kapotáž je vyrobena z odolného plastu.

- Velké množství detailů.

- Pryžové pneumatiky.

Název parametru
Hodnota parametru

Měřítko
1:18

Řada
Bburago Cycle

Značka
Ducati

Model
Xdiavel S

Délka
Přibližně 11 cm

Barva
Černá

Otevírací dveře
Ne

Zatáčení kol
Ano

Uvedení do provozu
2016

Váha balení
0.106

Délka balení
0.170

Šířka balení
0.110

Výška balení
0.070
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Bburago
Měřítko 1 : 18
Určení pro kluky
Značka vozu Ducati
Sběratelské ano